Lukáš Mrkvička

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Trinemor
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2016, 18:09
Profese: Technik kvality
Dostal poděkování: 3 poděkování

Lukáš Mrkvička

Příspěvek od Trinemor »

Ahoj,
jsem Lukáš Mrkvička a k Pirátům mě vede touha opravdu něco změnit. Jsem z Bítova, malé vesničky u Nýřan, ale poslední půl roku již bydlím v Plzni. Studoval jsem střední školu elektrotechnickou v Plzni, obor Informatika v ekonomice. Nastoupil jsem poté na ZČU kde jsem studoval dva roky obor Politologie a nyní jsem se na něj po roční odmlce vrátil. Velice se zajímám o celorepublikovou politiku a také v ní už mám jisté zkušenosti. Jako členem Akademického spolku studentů politických věd jsem organizoval debaty s politiky a odborníky na politiku. Mezi mé největší akce patří Konference o mezinárodní bezpečnosti s panem generálem Petrem Pavlem. Často jsem debaty moderoval, protože mám celkem výřečného ducha a jsem pro každou zábavu. Několik let jsem také pomáhal organizovat plzeňský Majáles.

Co mě táhne k Pirátům? Určitě je složení strany, názory a vystupování strany, které je mi dost blízké. Chci pomoct svým úsilím v této zemi něco změnit a ne jenom sedět a vidět jak se tady volí kobliháři a přeběhlíci. Piráti mají obrovský potenciál uspět kdekoliv. Chci být u začátku něčeho nového a určitě lepšího než to co tu máme teď.

Díky

S pozdravem Lukáš Mrkev Mrkvička
Tito uživatelé poděkovali autorovi Trinemor za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Ales.Jakl, Michael.Polak
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1915
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 758 poděkování
Dostal poděkování: 2230 poděkování

Re: Lukáš Mrkvička

Příspěvek od Lukas.Barton »

Vítej,
pro začátek doporučuji přečíst jak se stát členem:
https://www.pirati.cz/ao/clen

Jinak na přelomu říjen/listopad bych provedl lehké školení nově příchozích a nových stážistů, kde bych vysvětlil a ukázal některé postupy a nástroje na kterých fungujeme. Určitě také přijď.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“