Ing. Jiří Berkovec

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jiri.Berkovec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 38
Registrován: 25 lis 2012, 00:59
Profese: biolog
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Ing. Jiří Berkovec

Příspěvek od Jiri.Berkovec »

Ahoj piráti!
Jmenuji se Jiří Berkovec, bydlím v Plzni, pracuji v České inspekci životního prostředí, ale co nevidět budu v důchodu, je mi 64 let. Pracoval jsem v lesnickém provozu, pak v lesnickém výzkumu a nyní v ochraně přírody. Mám lesnické vzdělání od dřevorubce po lesní inženýrství. Již v roce 1989 jsem se angažoval v politice, svůj podíl mám na založení Strany zelených (ustavující zemský sjezd byl v Plzni), za tuto stranu jsem byl jedno volební období v Zastupitestvu města Plzně, po nějaké době, když se Strana zelených odklonila od svých prvotních ideálů, jsem ji opustil. Původní ideál byl vytvořit stranu nového typu, udělat krok vpřed, ne zpět; tedy to, co nyní nabízejí Piráti. Činnost Pirátů sleduji již delší dobu a také je volím, a to hlavně proto, že její členové jsou mladí, vzdělaní a aktivní s ambicemi vylepšit svět. Já jsem sice o generaci starší, ale myslím, že k tomu mohu také přispět.
Zajímám se o politiku, filozofii, nové směry společenských vztahů, biologii, miluji divokou přírodu, mám dobré povědomí v legislativě životního prostředí a také o stavu státní správy na tomto úseku.

Těším se na spolupráci.
S pozdravem Adalbert.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ing. Jiří Berkovec

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tak konečně mi někdo se vzděláním a zkušenostmi vysvětlí, proč je pro Šumavu lepší kůrovec, než rozumně používaná motorová pila. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Fortik, V__

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: Ing. Jiří Berkovec

Příspěvek od Lukas.Barton »

Zdravím a vítám,
můžete nás navštívit na další schůzi, která se bude konat v úterý 3.11. od 18:00 v kanceláři Sofia v Plzni (náměstí T. G. Masaryka 1110/2, Plzeň).

Doporučuji k přečtení:
https://www.pirati.cz/ao/clen

Zároveň prosím o poslání telefonu a mailu soukromou správou. (ZS tlačítko pod mojí fotkou napravo).
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“