Petr Bernard

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
petrbernard
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2015, 07:58
Profese: zootechnik

Petr Bernard

Příspěvek od petrbernard »

Dobrý den,
jmenuji se Petr Bernard, je mi 35 let jsem ženatý a mám dva syny. Pracuji jako zootechnik v Příkosické zemědělské as, na střediscích -farma Raková, farma Nevid, farma Kakejcov. V minulosti jsem pracoval v mediích na pozici redaktor/fotograf (regionální deník -Rokycany, Klatovy, Plzeň), zotechnik v Severním Irsku farma Edgar Cumins, posléze jsem začal podnikat v lesnictví, soukromou činnost jsem ukončil v roce 2012 z důvodu tristní platební morálky zadavatelů. Chci se stát aktivním členem strany z důvodu společenské a politické situace v ČR, která za posledních několik let nabrala obsah a formu, která je již neakceptovatelná. S pozdravem Petr
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: Petr Bernard

Příspěvek od Lukas.Barton »

Zdravím,
určitě jsme rádi za tvůj zájem o členství. Rádi bychom se s tebou také před přijetím sešli naživo, ideální jsou krajské schůze. Zpravidla se scházíme první úterý v měsíci. Na květen ještě nebyla schůze svolána, ale předběžně se mluvilo o tom, že bude ve Stříbře.
Bohužel momentálně se znovuvolí krajské předsednictvo, které přijímá členy, takže chvilku strpení.
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: Petr Bernard

Příspěvek od Lukas.Barton »

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“