Denisa Monert

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Denisa.Monert
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2013, 16:31
Profese: nezaměstnaná
Dostal poděkování: 5 poděkování

Denisa Monert

Příspěvek od Denisa.Monert »

Zdravím všechny přítomné Piráty,
za nedlouho mi bude 21 let, ale už v tomto věku vidím co se zde v ČR děje a leze mi to na nervy. V současné době jsem nezaměstnaná, ale to nijak nesouvisí s tím, že se mi zamlouvají názory a zde napsané "vzkazy" Pirátů, proto jsem se rozhodla, že k vám chci patřit a pokusit se něco dokázat. Jsem menšinově orientovaná - lesba.

Co mohu nabídnout? Dynamičnost, energičnost, chuť snižovat sexuální diskriminaci a diskriminaci lidí s tetováží či piercingem a dále podle oblastí diskuzí či "akcí".

Moje zájmy jsou převážně hudba a zvířata. Jsem metalistka, která poslouchá i vážnou hudbu a ráda zajde do divadla, ale i na koncerty. Další ze zájmů je zvýšit pohodlí sexuálních menšin.

Děkuji, s pozdravem
Denisa Monert
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denisa.Monert za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Malek, Petr.Vileta, Pavel.Kasik, Michal.Spacek, Karel.Rada
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Denisa Monert

Příspěvek od anonym72078 »

Vítej, Deniso!

Další schůze je až v úterý 22. 10. 2013 od 18:00 hodin. Místem srazu je Mikulášské náměstí 19 v Plzni, Galerie Art e Facta.
Pokud chceš, můžeme si domluvit osobní schůzku a promluvit si o Pirátech, kontaktovat mě můžeš na mailu petr.kopac@pirati.cz Vysvětlím Ti co a jak, můžeš se mě zeptat na detaily, které Tě zajímají a pomůžu Ti s procesem přijetí.

Nebo se také můžeš přijít podívat na debaty - viz http://artefacta.cz/index.php/kalendar- ... ci-co-bude
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Adam.Soukal, Pavel.Kasik
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Denisa Monert

Příspěvek od Adam.Soukal »

Denisa dodala přihlášku a zaplatila členský příspevek. Dnes byla na schůzi přijata. Vítám další Pirátku. Jen houšť :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvky (celkem 3):
Karel.Rada, Petr.Vileta, Josef.Nemec
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“