žádost o členství- Roman Jindra

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Roman.Jindra
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 25 úno 2019, 09:43
Profese: operátor na CNC lisu
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

žádost o členství- Roman Jindra

Příspěvek od Roman.Jindra »

Dobrý den,
Jmenuji se Roman Jindra je mi 25 let let, mám vystudovanou Střední školu automobilní v Holicích obor autoeletrikář a nástavbu v silniční dopravě, opravu auta ode mne, ale nečekejte, nebyl jsem moc dobrý :D, v současné době žiju ve Vysokém Mýtě a pracuju na CNC stroji v Iveco a.s.
Mezi mé koníčky patří hlavně cestování, adrenalinové sporty a kolo.
Nikdy jsem nebyl členem žádné strany, ale v politice se pohybuji řadu let, byl jsem členem několika aktivistických skupin, k nejzvýznamnější patří skupina AUVA, která dlouhodobě, vystupuje proti byrokratickému zatížení podnikatelů, zejmena proti EET, proti střetu zájmů Andreje Babišea dalším podobným problémům současné vlády, ve zmíněné skupině už nejsem kvuli neshodám uvnitř skupiny, ale stále s nimi sympatizuji, avšak mám velké množství výhrad.
Dlouhodobě vystupuji proti politikům z ANO, SPD a KSČM, za svůj nejvýraznější úspěch považuji petici za odvoláni A. Babiše s postu ministra financí na které jsem získal téměř 12 000 elektronických a asi 5000 papírových podpisů *
Proč chci zrovna k vám, v rámci vašeho programu mě nevíce oslovil boj proti OSE, kontrola moci a mocných, komiiace s úřady přez internet, transparentnost statu a statních firem a obrana svobod občanů, samozřejmě těch věcí z vašeho programu je daleko více ale tyhle osobně považuju za nejdůležitější
Osobně se chci angažovat hlavně v politice města, v současnosti Vysoké Mýto stagnuje, s malými změnami je zastupitelstvo posledních patnáct let stejné, je zde minimální podpora kulturních akcí, divadla a dalších volnočasových aktivit, rovněž bych se zde chtěl zasadit o lepší udržbu parků

*https://e-petice.cz/petitions/petice-za ... ci-cr.html
Naposledy upravil(a) Roman.Jindra dne 27 úno 2019, 09:18, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Jindra za příspěvky (celkem 2):
Andrej.Ramaseuski, Vladek.Vacha
Uživatelský avatar
Martin.Herman
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 175
Registrován: 23 lis 2017, 09:12
Profese: Seřizovač lisu ( vyučen automechanik )
Bydliště: Klácelova 5 Česká Třebová
Dal poděkování: 96 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: žádost o členství- Roman Jindra

Příspěvek od Martin.Herman »

poprosim o přesun pod ms Českotrebovsko . Děkuji
Roman.Jindra
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 25 úno 2019, 09:43
Profese: operátor na CNC lisu
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: žádost o členství- Roman Jindra

Příspěvek od Roman.Jindra »

jasně, je to tam :)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“