Stránka 1 z 1

Tomáš Navrátil

Napsal: 11 říj 2021, 18:54
od tomas.n

Ahoj,

Jmenuji se Tomáš Navrátil a jsem 32 letý Olomoučák. Jsem ženatý a čerstvě otec.

Více než 6 let pracuji jako Specialista rozvoje obchodu, což je "nástavba" obchodního zástupce - rozvíjím a udržuji dlouhodbé vztahy, jednám o investicích a pomáhám zákazníkům rozvíjet jejich podnikání. Přitom samozřejmě sleduji i zájmy zaměstnavatele, takže jde často o hledání řešení, kompromisů, ale i způsobů financování.

Mezi moje zájmy patří sport, rodina, turistika.

K Pirátům jsem se chtěl připojit už dřív, pravidelně Piráty volím a přišel čas přidat ruku k dílu.

Věřím, že to má cenu.


Re: Tomáš Navrátil

Napsal: 11 říj 2021, 21:53
od Zdenek.Zak

Ahoj Tome,

jestli ti to vyjde zítra, stav se za námi na krajské schůzi.

viewtopic.php?p=772806#p772806


Re: Tomáš Navrátil

Napsal: 12 říj 2021, 06:13
od tomas.n

Ahoj, děkuju, dnes bohužel nemůžu. Rád se zúčastním příští týden ve středu oblastní schůze.