Zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Petr.Porizka
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2019, 12:46
Profese: Řidič ve stavebnictví
Bydliště: Buková 9
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Zájem o členství

Příspěvek od Petr.Porizka »

Dobrý den. Dovolte abych se představil. Jmenuji se Petr Pořízka a je mi 27 let. Narodil jsem se v Prostějově.

Jsem vyučen v oboru automechanik. Tehdy jsem o životě a své budoucnosti nedokázal přemýšlet tak, jako nyní, šel jsem pracovat. Svého tehdejšího rozhodnutí nelituji. Dosáhl jsem svých, životních zkušeností, kterých bych, při dalším pokračování ve studiu jistě nedosáhl. Byl jsem následně zaměstnán ve stavební firmě specializující se především na pozemní stavby. Na pozici řidiče a strojníka jsem získal za necelých 7 let v oboru značné zkušenosti v modelování terénu a krajiny, což se postupně stávalo mým koníčkem a vášní. Dále jsem byl zaměstnán 2 roky jako řidič vnitrostátní kamionové dopravy. Tato práce pro mě byla také velkým přínosem, jelikož jsem procestoval republiku křížem krážem a mám vytvořený vlastní obraz o stavu celkové podoby dopravní infrastruktury v ČR. Také mám díky této zkušenosti přehled a názor na vnitrostátní logistiku zboží, především potravin.

Celý svůj život jsem žil v obci Buková na Prostějovsku. V této obci se rozvíjela moje kulturní, společenská a kreativní osobnost. Jako dobrovolný hasič jsem za pomoci svých přátel pořádal plesy, zábavy, dětské akce, diskotéky a jako dj preferující vinyl i taneční party zaměřené na elektronickou muziku. Dále jsem provozoval pohostinství, i přeze všechna překonaná úskalí týkající se živnosti a eet mi nebyla po dvou letech ze strany obecního úřadu prodloužena nájemní smlouva.

Buková je nádherná obec v nejvyšších partiích Drahanské vrchoviny, je obklopena zdravými smrkovými lesy. V těchto lesích pramení voda která se rozlévá, jakožto ze samotného středu Moravy do všech světových stran. Udává tak počátek mnoha významným moravským tokům. V katastru naší obce se také nachází meteo, radiolokátor jeden ze dvou na území ČR.

V obci Buková jsem na podzim 2018 získal mandát zastupitele v komunálních volbách, jako jediný za opozici.

Aktuálně pracuji na pozici řidiče mezinárodní kamionové dopravy, jezdím v rámci Evropské Unie. S přítelkyní žijeme v Prostějově a v dubnu 2020 čekáme prvního potomka.

Mým snem je zdravá a prosperující společnost, šťastná rodina a vysokoškolský titul v oboru geologie.

Již dlouho jsem přesvědčen o tom, že hájit myšlenku svobody a demokracie lze nejúčinněji pod Pirátskou vlajkou.

Děkuji za pozornost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Porizka za příspěvky (celkem 7):
Vojtech.Pikal, Milos.Zmeskal, Lubomir.Vlcek, Jakub.Nepejchal, Marek.Valko, Ondrej.Moskal, Zdenka.Dvorakova.Kocourkova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“