Štěpán Tračík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Stepan.Tracik
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 55
Registrován: 03 pro 2017, 15:07
Profese: KÚ MSK, OŽP
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Štěpán Tračík

Příspěvek od Stepan.Tracik »

Dobrý den, ahoj.

Rád bych se zapojil mezi Olomoucké Piráty.

O mně:
Původem jsem Ostravák, několik posledních let jsem bydlel v Havířově, čerstvě jsem se přestěhoval do Olomouce. Je mi 37 let, jsem ženatý, bezdětný. Můj zájem o politiku (občanské dění kolem) je dlouhodobý, politicky uvědomělý a aktivní
2010 - 2014 člen strany Zelení, člen Krajské rady, předseda ZO Ostrava (2014)
2014 - 2015 člen strany LES
2017 - 2019 aktivní podpora (nečlen) Havířovských Pirátů

Práce:
2010 - 2011 jsem pracoval jako učitel (biologie, geografie, ...)
2011 - 2017 jsem pracoval jako Zoolog na Správě chráněné krajinné oblasti Poodří (nyní AOPK ČR), vedl jsem aktiv stráže přírody
2017 - 2019 jsem pracoval jako Inspektor oddělení ochrany přírody na České inspekci životního prostření, Oblastním inspektorátu Ostrava
2019 - v současnosti pracuji jako Inspektor oddělení odpadového hospodářství na České inspekci životního prostředí, Oblastním inspektorátu Olomouc

Koníčky:
Mezi mé koníčky a zájmy patří na prvním místě ochrana životního prostředí (a znalost současné legislativy nejenom v oblasti životního prostředí), dění ve světě a cestování (kultury, civilizace, zahraniční situace), turistika, IT, film a knihy (černý britský humor, sci-fi, fantasy, anime, přírodopisné dokumenty, odborné knihy), cyklistika ...

Proč:
S Piráty sympatizuji již delší dobu a pravidelně je volím. V Olomouci plánujeme žít trvale a tudíž mi není zcela lhostejné, jakým způsobem se zde hospodaří s veřejnými prostředky, rozhoduje a jakým směrem plánuje rozvoj. V případě zájmu se rád podělím o své zkušenosti a postřehy a dle časových možností přidám ruku k dílu.

S pozdravem
Š.T.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Tracik za příspěvky (celkem 6):
Martin.Elias, Zdenek.Zak, Nela.Melicharova, Lubomir.Vlcek, Jan.Bednarik, Petr.Kapounek
"Já věřím ve vše, ale zároveň o všem pochybuji. Když něčemu nerozumím tak věřím."
<<"Tak já vám teda věřím.">>
"A ono je to úplně opačně. "

(P. Dostál + P. Čtvrtníček - Česká soda)
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4042
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2916 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěpán Tračík

Příspěvek od Martin.Smida »

Buď zdráv! rádi tě uvidíme na nějakém zasedání. Sleduj kanály .-)

Následně bych tě rád přizval do týmu životního prostředí. I vzhledem k tomu, že Dana Balcarová vede příslušný sněmovní výbor, máme práce dost a každá pomoc se hodí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Jakub.Nepejchal, Jan.Bednarik, Petr.Kapounek
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“