Iveta Navrátilová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Iveta1970
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 17 lis 2018, 14:14
Profese: zemědělský pracovník
Dostal poděkování: 8 poděkování

Iveta Navrátilová

Příspěvek od Iveta1970 »

Dobrý den, dnes se Vám chci tímto představit. Jsem docela obyčejný člověk, věkem se blížící 50 letům. Středoškosky vzdělaná v ekonomickém směru, nicméně zaměstnaná v zemědělství. Mám 3 děti, 2 vnoučata. Snažím se jim ukázat cestu životem, aby se nemusely nikdy a před nikým za své jednání stydět.
Já jsem se rozhodla vstoupit do Vaší politické strany z několika důvodů- Prvním je, že mě bavíte, jste lidé na svých místech, máte výborný program, i když by se jistě našlo i něco proti. Ale jste jediná strana, jediná, která je pro mě volbou. Nikdy jsem v jiné politické straně nebyla. Druhým, že už začínám mít dost toho nadávání, sezení ve svém vyhřátém křesílku a kritika ostatních. A v podstatě se nic nemění, je už třeba začít něco dělat. Třetím je můj odpor proti nenávisti a nesnášenlivosti jiných ras, sociálně , zdravotně i jinak postižených. Už je toho moc.
Nevím, jestli to takhle bude stačit, nechci psát romány, a pokud bude třeba, zodpovím případné dotazy.
Tak zatím zdravím a budu se těšit na spolupráci.
Iveta
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iveta1970 za příspěvky (celkem 8):
Jan.Bednarik, Nela.Melicharova, Jana.Skopalikova, Vojtech.Pikal, Petr.Lysek, Viktor.Tichak, Zdenek.Zak, Jakub.Knapek
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Iveta Navrátilová

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Dobrý den. Odkud jste?

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Iveta1970
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 17 lis 2018, 14:14
Profese: zemědělský pracovník
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Iveta Navrátilová

Příspěvek od Iveta1970 »

Dobrý den, jsem z Pňovic.
Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1091
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Iveta Navrátilová

Příspěvek od Viktor.Tichak »

Pak vás určitě srdečně zveme na schůzi Místního sdružení Olomouc zítra, tj. 22. listopadu, v 18:00 v Pirátském centru Olomouc (Picolo) na ul. 8. května.

Krajská schůze se bude konat 5. 12. v Lipníku nad Bečvou, kdybyste zítra nemohla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Viktor.Tichak za příspěvek:
V__

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“