Patrik Jurenka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Patrik.Jurenka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 41
Registrován: 21 říj 2015, 11:51
Profese: Koordinátor havarijní služby
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 126 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Patrik Jurenka

Příspěvek od Patrik.Jurenka »

Zdravím všechny Piráty,
konečně nastal ten den, kdy si budu moct říct, že jsem udělal první krok k tomu stát se jedním z vás a ano, je to právě toto představení :)

Pocházím z vesničky Velké Losiny, na střední školu jsem šel do Šumperku, kde jsem vystudoval Střední odbornou se zaměřením na Ekologii a životní prostředí. Nicméně průběh studia mě nepřesvědčil, že v tomto oboru chci pokračovat i na vysoké škole a proto jsem si zvolil obor politologie na UP v Olomouci. V průběhu tohoto studia jsem zjistil, že k tomu, abych se mohl angažovat v politice tento obor moc nepotřebuji, a tak jsem šel studovat Mezinárodní rozvojová studia na stejné škole. Protože rád pomáhám, tato tématika mě zajímá, je ve mě hodně solidarity, tak se často sám sebe ptám, jestli jsem vůbec Čech :D . Každopádně i tohoto studia jsem zanechal.

Dal jsem si se studiem rok pauzu a začal jsem se vzdělávat profesně, konkrétně tedy komunikačním a prodejním dovednostem, začal jsem prodávat pojištění po telefonu a celkem jsem se v tom našel. Když jsem se ale po skoro 3/4 roku vyšplhal na pozici supervizora, zjistil jsem, že to není to pravé ořechové a rozhodl jsem se jít ještě výš. Začal jsem dělat finanční poradenství, je to teprve nedávno, takže si ještě jako finanční poradce neříkám, ale dělám vše pro to, abych mohl co nejdříve říct, že jsem úspěšný. Několikrát do měsíce se účastním různých produktových školení jak na pojištění a úvěry, tak i na investice + do toho škola, přítelkyně, případně Piráti, no nevím. :fet: Ať jsem dělal povolání jakékoliv, vždy jsem pracoval s lidmi, dokonce jsem i školil lidi starší o 40 let (ještě jen doplním, školil jsem komunikační a prodejní dovednosti zaměřené na prodej pojištění po telefonu).

Určitě jsem rozhodnutý dokončit bakalářský titul, no a říkal jsem si jaký obor teda už konečně dokončím? Chtěl jsem se určitě zaměřit na něco, co budu moct uplatnit do budoucna, třeba i v politice a zrovna jsem v tu danou dobu hodně přemýšlel nad českým školstvím. Pak jsem objevil obor, který mě zaujal a který by mi mohl dát studijní průpravu k tomu pochopit české školství a do budoucna ho třeba i reformovat, tedy obor Řízení vzdělávacích institucí (Management školství). Je to čerstvé, co jsem se tomu začal věnovat, dokonce se jsem i zjistil že mě to baví se tomu věnovat :D vidím v tom zároveň velký potenciál a hodně prostoru ke změnám a inovacím, české školství totiž není tak skvělé, jak říká Babiš. Demokracie a vzdělávání spolu hodně souvisí.

No a proč právě Piráti?
Protože jsem liberálně založený, pro evropsky smýšlející člověk, co prosazuje nové myšlenky pro novou dobu ;)
Hlavně se tedy chci do budoucna zaměřit na školství v České republice, určitě chci vyvěsit vlajku Pirátů nad Velkýma Losinama, je potřeba tam nahnat čerstvý vítr,
proto se 22.11. těším na grilování ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Jurenka za příspěvky (celkem 8):
Jakub.Nepejchal, Jan.Bednarik, Petr.Kapounek, Vojtech.Pikal, Lubomir.Vlcek, Nela.Melicharova, Martin.Elias, Filip.Kristek
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás.
To je trestem za neochotu podílet se na politice.“ - Platón
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: Patrik Jurenka

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Ahoj Patriku,
předpokládám tedy, že chceš vstoupit do MS Olomouc? Usuzuji z faktu, že tam studuješ ...
Pokud však budeš chtít, nabízíme členství v MS Šumpersko :-) ;-), s ohledem na Tvé místo bydliště. Potom by tedy byla grilovačka 20.11.2018 ...
Každopádně díky za Tvé rozhodnutí #bepirate a to kdekoliv... Vítej!
Uživatelský avatar
Patrik.Jurenka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 41
Registrován: 21 říj 2015, 11:51
Profese: Koordinátor havarijní služby
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 126 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Re: Patrik Jurenka

Příspěvek od Patrik.Jurenka »

Dojíždění na sever mi nedělá problém ;) ale Olomouc jsem si oblíbil natolik, že z ní v nejbližší době odcházet nechci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Jurenka za příspěvky (celkem 2):
Lubomir.Vlcek, V__
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás.
To je trestem za neochotu podílet se na politice.“ - Platón
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“