Jakub Dudek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
JakubDudek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 11 led 2018, 04:32
Profese: Supervizor v pohostinství
Dostal poděkování: 5 poděkování

Jakub Dudek

Příspěvek od JakubDudek »

Dobré ráno,

Jmenuji se Jakub Dudek. Jsem Frýdecko - Místecký rodák, avšak většinu dětství jsem strávil v Olomouci, kam jsem se přestěhoval v 9 letech se svou rodinou. Již dva roky žiji ve Skotsku, momentálně pracuji jako supervizor v restauraci v centru Edinburku. Nejvíc mě baví hudba, sportování, cestování a s tím spojené poznávání nových kultur. Nikdy dříve jsem nebyl jakkoliv politicky angažovaný, avšak s posledními lety si začínám více uvědomovat problémy české politiky, se kterými se Pirátská strana pere, jak jen může, a dle mého se jí to daří. Obzvláště v posledních měsících. Důvod, proč jsem se rozhodl ke členství ve straně je, že čím více času trávím mimo republiku, tím více mám Českou republiku raději. Líbí se mi naše státní zřízení, otevřené hranice, spolupráce s okolními státy a hlavně Česká nátura jako taková. Hlavní je že, člověk nikdy nemůže zapomenout odkud přišel, a proto bych rád pomohl jakkoliv v udržení našich hodnot, ba naopak pomohl v prosazování pirátských hodnot ve svém okolí, se kterými dlouhodobě sympatizuji, ne jen pro to, že mám ve svém okolí spoustu příznivců pirátů. Rád bych se podílel na celostátním hlasování (přiznám se že z prvu bych byl více aktivní spíše jen na internetu kvůli vzdálenosti). Považuji se za týmového hráče, který věří že se dá společnými silami docílit úspěchu a nějakého kompromisu ku prospěchu většiny. Rád čelím výzvám, nebojím se kontroverze, ale jen věcné. Přiznám se, je pro mě těžké se nějak více představit tady ve foru. Jsem člověk, co nerad o sobě mluví v superlativech a pro to už jen na konec na odlehčení - když jsem z Česka před nějakou dobou odjížděl, den před odletem jsem jel velmi blízkému kamarádovi na svatbu. Ten kamarád jako dopravu na místo určení objednal starou vězeňskou karosu Olomouce se zatemněnými okny. No a tento autobus, mimo jiné, o rok později pomohl pirátům vybojovat třetí místo ve volbách do poslanecké sněmovny - což beru jako příjemnou náhodu. Přeji hezký den
Tito uživatelé poděkovali autorovi JakubDudek za příspěvky (celkem 5):
Petr.Lysek, Vojtech.Pikal, Milos.Zmeskal, Honza.Dvorak, Tomas.Svoboda
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jakub Dudek

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Jen si tu odložím, že jsme s Jakubem již v kontaktu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvek:
Vojtech.Pikal
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“