Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Tady nejde o nějaké nadávky či vyhrožování, problémem je hlavně vyvolávání vzájemné nenávisti (podpora pomluv, šíření lži, zveličování a personifikace problémů atp., politikáření, taktizování, soupeření). Co se týče činnosti, tak je to velice rizikové. Nejprve velkohubý rozjezd aktivity, navázání odpovědnosti na sebe a potom následuje konflikt který je záminkou ke zrušení aktivity, které je chápáno jako pomsta.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 7):
Homo.Pyratus, Jiri.Rezek, Pavel.Moravec, Lenka.Wagnerova, Michal.Schmidt, Jan.Koci, Jiri.Kaderavek.sen
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ivan Bartos píše:Neřešíme Bajgara, řešíme Wagnera. Neřešíme Wagnera, řešíme Bajgara...a asi je to ještě u dalších, ale tohle jsou leitmotivy.
Vyprošuji si takovýto bezdůvodný osobní útok.

Za pár dní tomu bude právě rok kdy právě (opilec) pro J.Wágnera edit: velice zdatný pijan[/i] Bartoš spustil nejbrutálnější flaimovací smršť v celé historii Pirátské strany. Tato smršť byla součástí do tédoby naprosto nevidaných zásahů a neuvěřitelneho jednání na tomto fóru, tehdejší vedoucí MO Bartošovy milenky a jinak obyčejné dozorkyně v Callcentru. Tato do té doby nejbrutálnější Pirátskou stranu destabilizující situace vyvrcholila opakovaným vypínáním tohoto fóra na kterém se podílel také L.Nový nedávno diskutovaný a zatím KK neřešený za brutální napadení.

Odmítám víše uvedené zcela zavádějící a manipulativní srovnávání s MW, navíc jsem nikdy nikomu nevyhrožoval natož násilím.

Vždy pouze sděluji a argumentuji názory, na což mám ze stanov Pirátské strany snad ještě právo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Ivan.Bartos
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Zdravím ve spolek.
Dlouho sedím u PC nad tímto vláknem s otevřenou pusou a zvažuji jestli mám, či nemám. Takže mám. Sice nemusím, ale chci !!! A chci hodně. Jako absolutní nováček Pirátů se zaujetím pročítám vlákno po vlákně. Snažím se od A do Z, abych si utvořil určitou představu. Tedy to vlákno, ke kterému mám přístup. K pirátům jsem vstoupil po dlouhém zvažování a nelituji. Že jsem déle jak týden po přijetí KS Ústí nad Labem a zaplacení členského příspěvku na fóru (stále příznivec), není bohužel má vina. Momentálně to prý visí na absenci scanneru předsedy KS Ústí nad Labem, ale to je snad i vtipný a nechci to tu rozebírat. :D Takže o co mi jde:
Vlákna spojené s osobou MW jsou natolik výživná, že člověk kulí oči. Né že by se s něčím podobným v životě nesetkal, ale tak nějak u lidí na mé vlně (Piráti) bych to neočekával. Po všech těch vtipných výhrůžkách se situace uklidnila, aby dnes vzniklo toto vlákno ??? Říkám vám jako člověk s určitým nadhledem a tolerancí, že si nedokážu s podobným týpkem sednout k jednomu stolu, natož bych probíral věci pro Piráty důležité. Žádám vás, abyste se na mě nezlobili. Snad to není troufalé. Nicméně zamyslel se někdo nad tím, jak to může (ne)působit na potencionální zájemce o vstup do Pirátské strany ? Jak to působí na příznivce ? Mě se jen tak nezbavíte, jsem plný elánu a snad vám budu prospěšný. Protože chci a protože potřebuji z toho zdravého nasrání něco změnit. Věřte ale, že ne každý je takhle splachovací. Pokud jsem mimo téma, omlouvám se. Chtěl jsem vám to prostě napsat. V úctě M.Schmidt
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Na jednu stranu chápu a vítám, že je potřeba téma přijetí MW prodiskutovat, na druhou, osobně jsem trochu překvapená. Proběhl tady docela ostrý spor, který vyvrcholil (sice kontroverzním z hlediska postupu) nicméně rozhodnutím RP http://www.pirati.cz/spisovna/2013/11/z ... la_wagnera. Pokud existuje takový dokument pro RegP, udivuje mne, že je možné uvažovat o přijetí tohoto člověka za člena, nehledě na to, že už jednou členem strany byl a sám (v důsledku emočního vypětí) z ní odešel. Připadne mi to jako zbavit se chřipky a říkat si o zápal plic.
Tolerance má obecně ten důsledek, že jednou, dříve nebo později, prostě dojde trpělivost. Myslím, že v případě MW už nelze toleranci použít. Měl spousty možností prokázat jak to se stranou myslí, a také to udělal, v celku jednoznačným a těžko akceptovatelným způsobem.

P.S.
Můj hlas je pouze poradní
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 4):
Michal.Schmidt, Pavel.Moravec, ItoldYouSo7227, Petr.Kapounek

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Roman.Kummel
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 176
Registrován: 04 říj 2013, 11:16
Profese: IT administrator
Bydliště: Luběnice 65, 783 46 Těšetice
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 178 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Roman.Kummel »

Maria Vasickova píše:Proběhl tady docela ostrý spor, který vyvrcholil (sice kontroverzním z hlediska postupu) nicméně rozhodnutím RP http://www.pirati.cz/spisovna/2013/11/z ... la_wagnera.
Máte pravdu, pokud existuje toto rozhodnutí, pak je jakákoliv diskuze o případném přijetí bezpředmětná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kummel za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Ivo.Vasicek, Petr.Kapounek, Ondrej.Kotas
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Milan.Muller »

Petr Bajgar píše:
Ivan Bartos píše:Neřešíme Bajgara, řešíme Wagnera. Neřešíme Wagnera, řešíme Bajgara...a asi je to ještě u dalších, ale tohle jsou leitmotivy.
Vyprošuji si takovýto bezdůvodný osobní útok.

Za pár dní tomu bude právě rok kdy právě (opilec) pro J.Wágnera edit: velice zdatný pijan[/i] Bartoš spustil nejbrutálnější flaimovací smršť v celé historii Pirátské strany. Tato smršť byla součástí do tédoby naprosto nevidaných zásahů a neuvěřitelneho jednání na tomto fóru, tehdejší vedoucí MO Bartošovy milenky a jinak obyčejné dozorkyně v Callcentru. Tato do té doby nejbrutálnější Pirátskou stranu destabilizující situace vyvrcholila opakovaným vypínáním tohoto fóra na kterém se podílel také L.Nový nedávno diskutovaný a zatím KK neřešený za brutální napadení.

Odmítám víše uvedené zcela zavádějící a manipulativní srovnávání s MW, navíc jsem nikdy nikomu nevyhrožoval natož násilím.

Vždy pouze sděluji a argumentuji názory, na což mám ze stanov Pirátské strany snad ještě právo.
TO BUDE ZASE DOJETÍ A BREKOTU.VÁNOČNÍ EPIZODY S URAŽENÝMI HRDINY MINULÝCH TÝDNŮ.TV PIRÁT soap story :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Jan.Koci »

OFFTOPICMyslim ze vsichni Pirati muzou byt radi ze to zkousi znova misto aby naplnoval ty vyhruzky :D - ja osobne souhlasim s tim, ze ho jen neumime vyuzit protoze ten kluk je s prominutim magor ale porad je v jistem slova smyslu genialni jen je treba s nim umet nakladat... (s tim co pise Ivo souhlasim a souvisi to s tim...)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
Janka.Michailidu
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Ivo Vasicek píše:Tady nejde o nějaké nadávky či vyhrožování, problémem je hlavně vyvolávání vzájemné nenávisti (podpora pomluv, šíření lži, zveličování a personifikace problémů atp., politikáření, taktizování, soupeření). Co se týče činnosti, tak je to velice rizikové. Nejprve velkohubý rozjezd aktivity, navázání odpovědnosti na sebe a potom následuje konflikt který je záminkou ke zrušení aktivity, které je chápáno jako pomsta.
politikaření, taktizování, soupeření? tak to si dovolil už fakt moc :) lol obviňujeme se tu z politikaření, taktizování a soupeření :D
To patří naprosto ke všem hierarchickým strukturám; toho se nezbavíš. Jedině tím, že se od toho sám odprostíš a nebudeš to potřebovat, a k tomu máme ještě daleko.

Může se ozvat kdokoliv, koho Michal Wagner ovlivnil tak, že to vyvolalo nenávist vůči někomu jinému, než je Michal Wagner?

Piráti často stojí na křižovatce, kde si musí vybrat mezi dvěma cestami, kde jedna vede k cíli pomocí restrikcí a druhá pomocí informování všech.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 2):
Jan.Koci, Vojtech.Pikal

You'll be redlacep!

Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Petr Bajgar píše:tehdejší vedoucí MO Bartošovy milenky a jinak obyčejné dozorkyně v Callcentru. Tato do té doby nejbrutálnější Pirátskou stranu destabilizující situace vyvrcholila opakovaným vypínáním tohoto
OFFTOPIChele petře neurážej lidskou práci! Já pracuju taky v callcentru a tohle mě dokaže vždycky tak akorat nas*at, zvlášť od nezaměstnaného, není to kdovíjaká sláva ale furt lepší než sedět doma. do callcenter berou každého, běžte si to zkusit

k MW: potkal jsem ho jednou na táboře dali jsme *fet* kecali. Dokud jsme se bavili o ot tematech tak pohoda. Jak se řeč stočila na piraty tak konec světa, manipulace a veci co tady píšou ostatní.

Jo velký bigup Martinovy za to že věc takto řeší a nic nikam nezametá. Ovšem mám strach že občas je nutné tu hůl zlomit...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Pavel.Moravec, Martin.Smida, Lenka.Wagnerova
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Tomas Klapka píše: politikaření, taktizování, soupeření? tak to si dovolil už fakt moc :) lol obviňujeme se tu z politikaření, taktizování a soupeření :D
To patří naprosto ke všem hierarchickým strukturám; toho se nezbavíš. Jedině tím, že se od toho sám odprostíš a nebudeš to potřebovat, a k tomu máme ještě daleko.
Může se ozvat kdokoliv, koho Michal Wagner ovlivnil tak, že to vyvolalo nenávist vůči někomu jinému, než je Michal Wagner?
Piráti často stojí na křižovatce, kde si musí vybrat mezi dvěma cestami, kde jedna vede k cíli pomocí restrikcí a druhá pomocí informování všech.
Nikomu nebráním v uvedených aktivitách i když je považuji za zcela kontraproduktivní. Já rozhodně nemám zapotřebí s někým uvnitř strany soupeřit, a myslím, že je nás tu takových celá řada. Samozřejmě jsou tu i agilní soutěživci a je to jejich věc. Nicméně v pojetí MW bych řekl, že mu kromě těch "hrátek" o nic jiného nejde (i když mi říkal, že chce legalizaci, což asi chce).
Co se týče personálií vycházím ze zkušenosti v JMk, kdy se snažil MW vytvářet dojem, že "má své lidi", takže to vy výsledku vypadalo, že některé lidi řídí nebo jedná ve shodě s nimi (což dotyční třeba ani netušili). A vymýšlí a organizuje různé postupy jak hlasovat atp. (pozn. asi mu nic z toho nevyšlo, ale zůstala pachuť těch snah typu ..odvoláme toho a toho, potom zvolíme toho a toho a ten potom bude hlasovat pro nás)mě)...OFFTOPICsám jsem byl svědkem jak o některých lidech mluvil jako o svých loutkách, což mi už v tom okamžiku připadalo jako tlachání a snaha předvádět se)
Nemyslím si, že by to myslel zle. On nás zřejmě pojímá jako nějaké prostředí pro LARP.
Vydržet se dá všechno, ale musíš mít na takové hraní čas a chuť. Já si takto hrát nechci, já chci měnit zákony. K tomu nepotřebuji ve straně s nikým soupeřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Vojtech.Pikal, ItoldYouSo7227, Petr.Tresnak, Pavel.Moravec, Jiri.Pertl
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“