Přihláška

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jakub.Burget
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 775
Registrován: 17 říj 2013, 11:27
Profese: právník, advokátní koncipient
Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1109 poděkování

Přihláška

Příspěvek od Jakub.Burget »

Zdravím piráti,
Dlouhodobě sleduji vývoj této strany. Více či méně. Prvně, jsem slyšel jen o nějakém protestním hnutí, pak o buřičích na netu a nějakém spojení s the pirate bay. Legendární Kalousek a kokoti na youtube apod. Postupně jsem vás řešil víc a víc. Je to dané i tím, že dokončuji právnickou fakultu UP v Olomouc. Při studiu patentů a autorských práv jsem často měl pocit,že tady něco nehraje,pak jsem objevil OSu a koukal jsem na to jak na Janovo zjevení.. :evil: Obecně jsem liberálně založený člověk a chci co největší svobodu pro jednotlivce ( samozřejmě v mezích práv druhých). Rád cestuji, mluvím slušně anglicky, mám rád hudbu, historii a nakonec vím trošku o tom právu. Piráti mi přišli v těchto volbách jako jediná rozumná alternativa a tak to vidím i do budoucna. Rád bych se na té budoucnosti podílel. Pokud máte zájem o nové členy, ikdyž chápu,že ted po volbách to může být potenciálně nebezpečné, tak budu rád.

Jakub Burget
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Malek, Vojtech.Pikal, Petr.Bajgar, Vlastimil.Efraim
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4040
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2909 poděkování
Dostal poděkování: 5338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška

Příspěvek od Martin.Smida »

Jsme rádi. Info zde: http://www.pirati.cz/ao/clen
Dál sledujte, web, fórum, nebo FB stránku https://www.facebook.com/olomoucko.pirati , brzy se objeví oznámení další schůze kam budete moci se přijít představit a nechat přijmout.
Těšíme se na vás
Uživatelský avatar
Jakub.Burget
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 775
Registrován: 17 říj 2013, 11:27
Profese: právník, advokátní koncipient
Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1109 poděkování

Re: Přihláška

Příspěvek od Jakub.Burget »

Ok, budu se těšit.
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Přihláška

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ahoj Jakube těším se s tebou na viděnou a na zahájení naší aktivní součinnosti na setkání 7.11.

Mám na tebe a ostatní zájemce prosbu o sebepředstavení. Protože mě o toto požádal místopředseda RP, abychom prý nezapomínali na přijaté pravidlo představování nových členů na tady na fóru. Jde o to aby i další kolegové Piráti měli možnost vidět a vědět kdo jste vy zájemci o naši činnost a naši noví kolegové. Vzhledem k našemu počtu taky panuje jistá obava z infiltrace a případného nepřátelského převzetí našeho společného dlouholetého snažení.

Dík za pochopení.
Uživatelský avatar
Jakub.Burget
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 775
Registrován: 17 říj 2013, 11:27
Profese: právník, advokátní koncipient
Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1109 poděkování

Re: Přihláška

Příspěvek od Jakub.Burget »

Jasně, tuto obavu chápu. Není neodůvodněná.

Takže dobrá:

Je mi 25 let. Studuji PF UP. Nikdy jsem nebyl členem žádné strany. Nikdy jsem nebyl trestán. V předminulých volbách do PS jsem volil TOP 09 (podotýkám jako menší zlo/Paroubek), a poté K. S. na prezidenta. Vždy jsem byl duší liberál. Nedá se říci, že čistě pravičák, protože zastávám názor, že A. Smith (V. Klaus) a jeho neviditelná ruka v našem prostředí spíš řádí, než motivuje. Jsem však proti systému, který podporuje lenost. Vždy jsem se zajímal o veřejné dění, a proto mi nadávání u piva už nestačí. ČR má obrovský potenciál (vzdělanost, geografická poloha, tradice v prům. odvětví, relativně levnou prac. sílu..etc.) ,a proto mi není jedno, když se to nevyužívá,ale zneužívá. Důvod pro zájem o pirátské myšlenky viz. první text. Jsem mladý, tvrdohlavý,ale chci diskutovat a konečně tady s tím něco udělat. Rád odpovím i na další věci,ale momentálně mě nic nenapadá...:-) Zbytek asi na schůzi..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 3):
Martin.Smida, Petr.Bajgar, Vojtech.Pikal
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Přihláška

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Děkuji ti Jakube za tvoje sebepředstavení a doufám, že budeme společeně i s dalšími kolegy Piráty efektivně spolupracovat na tom, aby se potenciál mladých lidí jako jsi ty a tisice mladších i starších mohl v naší zemi svobodně rozvíjet. Nebude to jednoduché protože se naše zdejší společenství nemělo kdy a od koho se naučit jak se starat o svoje normální lidské-občanské záležitosti, lidé jako by se odnaučili přirozeně efektivně spolupracovat, takže se to musíme učit sami mezi sebou navzájem a společně. Bez toho totiž budeme pouze otroky ve vlastní zemi.

Při tomto jsme ve velké výhodě, protože nám jde o mnohem více než jen o křečkování, jako dnes ještě spoluobčany terorizujícím hrabivcům. Naše motivace je tedy mnohem silnější a jde tedy o to jak efektivně budeme umět zacházet s možnostmi a prostředky které máme k dispozici.

Nedávnou i když zmatečně vedenou kampaní jsme především díky nasazení dobrovolníků dokázali, že můžeme a umíme s pár tisícovkami konkurovat seskupením s neomezenými finančními fondy.

Mám za to, že naší nejsilnější zbraní a nástrojem jsou naše schopnosti pracovat s informacemi a efektivní spolupráce díky moderním informačním technologiím.

Těším se Jakube brzy na viděnou
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Jakub.Burget
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Jakub je již plným člene a plně se zapojil do činnosti sdružení.
Lock

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“