Vít Svozil

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Moravskoslezsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Vít Svozil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: vedoucí Služeb sociální péče

Vít Svozil

Příspěvek od Vít Svozil » 25 črc 2019, 10:03

Zdravím všechny Pirátky a Piráty,

jmenuji se Vít Svozil, je mi 32 let,bydlím v Ostravě - Porubě a měl bych zájem o členství v Pirátské straně. Pirátská strana a její myšlenky pro mě byly zajímavé již dlouho (principy transparentnosti, odvaha ke změně, odmítání populistických řešení) a na tomto foru jsem se registroval snad v roce 2013, ale až nyní cítím, že mám dostatek chuti a energie být aktivní a přispět do jejího fungování.

Profesně se pohybuji převážně v sociální oblasti, po vystudování magisterského oboru Sociální pedagogika jsem přes 7 let pracoval s drogově závislými a jejich blízkými (terénní pracovník, vedoucí terénního programu a vedoucí poradenského centra). Po krátkém 2letém odskočení do vod evropských projektů (hodnocení projektů, jejich kontrola v rámci Centra regionálního rozvoje České republiky) jsem se vrátil do sociální oblasti a v současné době již přes 2,5 roku působím jako vedoucí Služeb sociální péče v rámci Centra sociálních služeb Poruba, kde mám na starosti provoz Pečovatelské služby a Centra denních služeb.

Hlavním šéfem využití volného času je pro mě a manželku naše 1,5 roční dcera Anežka.

Díky za dočtení až sem, pokud bude zájem, moc rád se přijdu představit na některé z Vašich setkání osobně,

Vítek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“