Martin Tomášek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Tomasek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 51
Registrován: 22 led 2018, 11:04
Profese: vysokoškolský učitel
Bydliště: Mongolská 1432/22, 708 00 Ostrava-Poruba
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování

Martin Tomášek

Příspěvek od Martin.Tomasek »

S Piráty spolupracuji od jara 2018.

V podzimních volbách jsem neúspěšně kandidoval jako nezávislý s podporou Pirátů do Senátu ČR za Ostravu-město (https://www.info.cz/volby-do-senatu/vys ... -obvod-71/), postoupil jsem do porubského zastupitelstva (https://www.info.cz/volby-2018-komunaln ... bec=546224) a těsně jsem se nedostal do ostravského.

V rámci porubské koalice jsem přijal uvolněnou pozici místostarosty pro školství, mládež a vzdělávání, spolu s druhou pirátskou členkou Rady (Veronika Murzynová) se podílím na politickém vedení obvodu. Další politickou funkci nevykonávám, nejsem členem žádné komise ani dozorčí rady. Jako vysokoškolský učitel jsem si ponechal částečný úvazek na Ostravské univerzitě, kde připravuji budoucí učitele, svých kontaktů přitom využívám ve své gesci; výpověď jsem naopak dal na Západočeské univerzitě v Plzni, kde jsem měl částečný úvazek.

Jsem členem programové rady Centra PANT, redakční rady sborníku Ostrava a listu PRIO.

Členství u Pirátů mi přijde jako přirozený další krok, přestože jsem veřejností vnímán jako pirát už dnes.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Tomasek za příspěvky (celkem 7):
Michal.Gill, Lenka.Kozlova, Jakub.Dedek, Martin.Redr, Michal.Breskovec, Cyril.Koky, Michal.Soltys
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Tomášek

Příspěvek od Michal.Gill »

Pirát vždy s velkým "P". :-) Jinak rozhodně vítej. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Dedek, Martin.Tomasek

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Tomášek

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Ano za mne jsi také vnímán jako Pirát ;).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Simkanic za příspěvek:
V__
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: Martin Tomášek

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

Vítej Martine, ale pro Michala piráti ve smyslu sociální demokraté, komunisti je s malým, vedení si dělalo jazykovou analýzu.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvek:
Michal.Soltys
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“