Jelena Dolanská

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym92091
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 07 lis 2018, 14:28
Profese: pracovník v sociální službách
Bydliště: U Studia 67/29, Ostrava - Zábřeh, 70030
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jelena Dolanská

Příspěvek od anonym92091 »

Dobrý den,
ráda bych se Vám představila.
Jmenuji se Jelena Dolanská a ráda by se zapojila do činnosti Pirátů. V čem bych mohla být užitečná ? 20 let jsem pracovala ve školství jako učitelka a pak také jako ředitelka mateřské školy. V současné době pracuji v Domově pro seniory jako pracovník přímé obsluhy. Mohla bych nabídnout své zkušenosti a znalosti v těchto oborech, kde jak všichni víme jsou veliké mezery a nedostatky, jakož i praktické poznatky z oblasti podnikatelského sektoru, kde jsem také chvíli působila. Také mám zkušenosti s prací v obchodě, kde občas vypomáhám jako pokladní. Žiji a pracuji v Ostravě. Mým handicapem je časová zaneprázdněnost, kdy dělím svůj čas mezi rodinu, práci. Na druhou stranu vím, že bych ráda nějak ovlivnila budoucí směrování svého města, kraje i země. Mám dvě, již dospělé děti a dva vnuky - jednou bych byla ráda, aby se za své rodiče a prarodiče nemuseli stydět, aby mohli žít v demokratické, svobodné a finančně stabilní zemi, aby se nebáli svobodně říct svůj názor, aby z nich vyrostli poctiví lidé, kteří se budou živit řádnou prací, která je bude bavit, a za kterou dostanou řádné ohodnocení. A myslím, že právě Piráti mi v tomto mohou pomoci. Ráda bych svými skromnými zkušenostmi a znalostmi pomohla i já jim .
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym92091 za příspěvky (celkem 4):
Jakub.Dedek, Leonard.Varga, Gabriela.Maceckova, V__
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1649
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2666 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Jelena Dolanská

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Zdravím (u Pirátů si tykáme :-) ),

koukám, že jsi jak v nalodění, tak ve skupině. Poslal jsem kontakt na kolegyni, která se s tebou případně setká a ta ti řekne o místní buňce vše, co potřebuješ vědět. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvek:
V__

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“