Vít Páter

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
vit_pater
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2018, 16:34
Profese: Student
Dostal poděkování: 1 poděkování

Vít Páter

Příspěvek od vit_pater »

Ahoj!
Jmenuji se Vít Páter, je mi 20 let. Narodil jsem se v Novém Jičíně, kde také od mala žiji. Nyní však trávím většinu času v Brně, protože jsem se stal studentem Vysokého učení technického v Brně obor Procesní management. Tento obor jsem si vybral, protože už delší dobu se zajímám o investice a rád bych v podnikání pokračoval i v budoucnosti jako profesionál s inženýrským titulem. Ve svém volném čase rád posiluji, jezdím na kole, plavu a zajímám se o nové technologie (např. kryptoměny).

Chci se k Vám přidat především proto, protože kandiduji za Piráty ve svém rodném městě Novém Jičíně a mohl bych tak dostat možnost něco změnit. S Piráty sympatizuji už dlouho zejména od doby, co můžu volit. Především se mi líbí myšlenka Pirátů, ve které propagují úřady online. V Novém Jičíně máme připravený program, který byl Piráty schválen, tudíž i tady vidíte, že máme stejné názory.

Pevně věřím, že jsem na Vás udělal dobrý dojem a těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem

Vít Páter
Tito uživatelé poděkovali autorovi vit_pater za příspěvek:
Jakub.Dedek
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“