Stanislav Kollár

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
standa.1996
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 18 čer 2018, 16:23
Profese: Asistent Expedice v logistické IT firmě
Bydliště: Ostrava
Dostal poděkování: 2 poděkování

Stanislav Kollár

Příspěvek od standa.1996 »

Ahoj, jmenuji se Stanislav Kollár, je mi 21 let a bydlím v Ostravě. Mám vystudovanou střední školu s maturitou, a to Obchodní akademii a střední odbornou školu logistickou (dříve Střední Škola Poštovních a logistických služeb) se zaměřením na logistiku a dopravu. Původně pocházím z Bruntálu, kde žije moje matka a další členové rodiny. V pravidlech je uvedeno, že mám zde napsat, co mě vede k zájmu o členství apod. O politiku jsem se začal zajímat zhruba před rokem, možná rokem a půl. Začal jsem se o ní zajímat hlavně z toho důvodu, jelikož moji blízcí a spousta lidí okolo mě jak už to chodí na politiky nadává. Mě tohle nepřišlo správné, odsuzovat někoho bez toho aniž bych o tom něco věděl. Proto jsem začal kupovat časopisy spojené s politikou, noviny, číst různé články na internetu a sledovat rozhovory s politiky. Abych pravdu řekl, neměl jsem moc páru o tom, kdo je kdo, když zrovna nepočítáme ty známé jména, kterých je v mediích mnoho. Abych trošku odbočil, po škole jsem bydlel v Praze a jednou jsem si tak kráčel a viděl jsem politickou stranu, která mě oslovila svými prospekty, chováním apod. Byli to právě Piráti. Respektuji tuhle stranu, jsem rád, že je to strana, která když něco řekne tak to dodrží, líbí se mi, že dělá spoustu aktivit pro mladé lidi a snaží se nějakým způsobem je formovat k tomu, aby se o politiku zajímali.

Mé zájmy jsou různorodé, jelikož většinu dne strávím v práci, na koníčky a zájmy moc času nezbývá. Většinu dní trávím s mojí přítelkyní, která bydlí nedaleko Ostravy a když zrovna nejsem s ní, tak si rád zajdu na brusle nebo si jen tak jdu zaházet na koš, protože jsem basketbal hrál od malička. Nevím jestli se dá nazvat zájmem nebo koníčkem hudba, jelikož to je něco co vyhledávám denně. Jsem založený na tvrdší muziku a přivedli mě k ní kamarádi.

Mezi mé schopnosti patří komunikativnost, pracovitost, loajalita a vstřícnost. Těmihle čtyřmi se snažím držet celý život.

Proč bych zrovna chtěl do politiky vstoupit? Chtěl bych motivovat mladé lidi, aby se také zajímali o politiku a zamysleli se trochu nad tím, jak to dnes v našem státě vypadá a funguje. Jsem odpůrce rasismu a domnívám se, že v České Republice je ho mnoho a tak bych chtěl těmhle postiženým lidem pomoct a pomáhat také lidem bez domova, lidem, kterým hrozní vystěhování, exekuce apod. Vždycky mě tyhle témata nejvíce zajímali. Tím nechci říci, že mě ostatní obory nezajímají.

Těch zkušeností nemám hodně, jsem spíš takový člověk, co všechny tyhle věci odchytí právě z medií, což mě právě vede k tomu, začít se vzdělávat do hloubky a v politice, oboru jako takovém získat zkušenosti.


Děkuji za pozornost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi standa.1996 za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, Jakub.Dedek
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1647
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2663 poděkování
Dostal poděkování: 2314 poděkování

Re: Stanislav Kollár

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Díky za představení i účast na školení. Sice toho bylo asi napoprvé hodně, ale snad se to postupně poddá. Základ už máš, tak se těším na spolupráci. ;-)

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“