Ondřej Ručka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondrej.Rucka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 248
Registrován: 07 úno 2018, 22:49
Profese: právník
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 300 poděkování

Ondřej Ručka

Příspěvek od Ondrej.Rucka »

Vážení pirátští kolegové,
dovolte mi, abych se krátce představil pro ty, kteří mne ještě doposud nepotkali. Jmenuji se Ondřej Ručka, vystudoval jsem právo a politologii a v současnosti pracuji jako podnikový právník v Českomoravské záruční a rozvojové bance, a.s. Předtím jsem pracoval ve Vítkovicích, ale jak to dopadlo, to vidíme dnes a denně všichni :-) V politice už jsem se jednou angažoval, v letech 2005 až 2008 jsem byl členem ČSSD, ale v té straně jsem mezi členy bohužel moc sociálních demokratů nepoznal, proto jsem po čase odešel. U Pirátů se chci po letech znovu angažovat, protože jsem mezi Vámi poznal, že je to strana, která funguje úplně jinak než jako mašinerie na dealy a feečka pro zasloužilé funkcionáře a její členové a příznivci mají opravdovou snahu změnit něco k lepšímu, aniž by politiku a aktivitu v ní pojímali jen jako zkratku k nabytí osobního prospěchu. Kdo mě kdy poznal ví, že jsem dost zvědavý, rád se otravně ptám a všemožně kibicuju, což sice nemusí být všem vždy úplně příjemné, ale v politice a aktivismu to snad nemusí být na obtíž. Jsem ženatý, má manželka Markéta je lékařka a máme spolu tříletou holčičku Sofii.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Rucka za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Dedek, Radek.Simkanic
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“