Gabriela Macečková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 249
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 224 poděkování
Dostal poděkování: 277 poděkování

Gabriela Macečková

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Ahoj,

moje jméno je Gabriela Macečková, je mi 20 let, narodila jsem se v Novém Jičíně, vyrostla jsem v malebném městečku jménem Frenštát pod Radhoštěm, odkud pochází například nově zvolený poslanec za ODS Jakub Janda (bývalý skokan na lyžích). Studovala jsem ve Frýdku-Místku veřejnosprávní činnost a nyní bydlím v Ostravě, kde pracuji jako administrativní pracovník v Čez Prodej a.s.. Mám praxi z městského úřadu z finančního odboru, živnostenského a přestupkového, dále také z městské knihovny a realitní kanceláře.
V mladistvém věku jsem začala pociťovat uvnitř sebe vzdor proti systému, nelíbilo se mi, co se kolem všude dělo a nelíbí se mi to do dnes. Během té dlouhé doby na můj krátký život, se mi začal formovat můj cíl. Nechci nečinně přihlížet a přehlížet dění v politice. Přála bych si ji aktivně ovlivňovat. Jsem občanem České republiky a má země je mému srdci blízka, stejně jako její lid. Chtěla bych ji sloužit.
O Českou pirátskou stranu jsem se začala zajímat v roce 2012, v období boji proti dohodě Acta a strašně jsem Vás obdivovala. Od té doby mi Váše existence nesešla z mysli. Chtěla bych se připojit, neboť poprvé, pociťuji k politické straně důvěru a náklonnost. Přála bych si s Vámi pracovat a být na jedné lodi.
Nejenom bojovat proti korupci, ale také vyplňovat mezery, které zůstávají už dlouho otevřené. Programově zcela souhlasím s Piráty.

Děkuji za možnost se představit a za pozvání na osobní schůzku.


S pozdravem,
Gabriela Macečková
Uživatelský avatar
Jiri.Demel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1532
Registrován: 23 dub 2009, 16:01
Profese: IT manager
Bydliště: Příbor
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 860 poděkování

Re: Gabriela Macečková

Příspěvek od Jiri.Demel »

Dobrý den,
děkuji za zájem o členství. Ideální pro přijetí je představení-se na schůzi KS, což bylo v den Tvé žádosti. Příští schůze, včetně dalších, budou vždy první středu v měsíci. Tedy následuje 7.2.2018 v 18 hodin -OPICE Jugoslávská 40a, 70030 Ostrava. Rádi Tě zde uvítáme.
Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 249
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 224 poděkování
Dostal poděkování: 277 poděkování

Odpověď pro Jiří Demel

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Dobrý den,

děkuji za informaci, vyhradím si pro den schůze čas.

S pozdravem,
Gabriela Macečková
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“