Zuzana Špringlová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
zuzcoffee
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 21 říj 2017, 08:57
Profese: Animátor - vedoucí směny
Dostal poděkování: 3 poděkování

Zuzana Špringlová

Příspěvek od zuzcoffee »

Dobrý den,

Jmenuji se Zuzana Špringlová, je mi 24 let a momentálně pracuji ve vedoucí pozici jako animátor - vedoucí směny v Dolní oblasti Vítkovice. Pohybuji se v kraji rázovitém, ale magickém, Ostravě. Mimo to také studuji Pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě (obor ČJ - OV), dokončuji bakalářský ročník a hodlám dále pokračovat.

Od 18 let pravidelně přispívám k volbám jako člen volební komise, tento rok právě za Pirátskou stranu, neboť je mi programově nejblíže. Ráda bych se do problematiky této strany dostala blíž, postupně se angažovala i v dalších oblastech.

S pozdravem,

Zuzana Špringlová
Tito uživatelé poděkovali autorovi zuzcoffee za příspěvek:
DavidSmigura
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Martin.Kucera »

Vítej, budoucí Pirátko. ;)
Budeš-li mít čas a chuť, můžeš se dnes, až ti skončí práce v komisi, zastavit za námi do Fabricu, kde budeme sledovat výsledky (https://www.facebook.com/events/183080598918789/).
A budeme samozřejmě rádi, pokud se zastavíš na krajskou schůzi 1. 10. do OPiCe (https://www.facebook.com/OstravskePiratskeCentrum/), bude od 18 hodin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
DavidSmigura

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

zuzcoffee
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 21 říj 2017, 08:57
Profese: Animátor - vedoucí směny
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od zuzcoffee »

Zdravím!

Moc gratuluju k výsledku! Poprvé v historii jsem fakt neskutečně šťastná, že jsem šla k volbám! Dnes už slavím doma, ale otevřela jsem to nejlepší víno, co tu mám, takže to už o něčem svědčí! Oslavujte a já se budu těšit na krajské schůzi! Stoprocentně dorazím!
Tito uživatelé poděkovali autorovi zuzcoffee za příspěvky (celkem 2):
Radek.Simkanic, DavidSmigura
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Ve středu je krajská schůze v Ostravě, v 18:00, tak pokud máte zájem se podívat, kam se piráti posunuli dva měsíce od voleb, tak přijďte. Adresa viz výše :)
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Ve středu je krajská schůze v Ostravě, v 18:00, tak pokud máte zájem se podívat, kam se piráti posunuli dva měsíce od voleb, tak přijďte. Adresa viz výše :)
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“