Jaroslav Tomčala [přijat]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Jaroslav.Tomcala
Příspěvky: 9
Registrován: 06 říj 2017, 18:55
Profese: Mistr odborného výcviku
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jaroslav Tomčala [přijat]

Příspěvek od Jaroslav.Tomcala »

Zdravíčko,
Mé jméno je Jaroslav Tomčala a jsem zaměstnaný jako mistr v odborného výcviku již 2 roky, je mi 36 let, svobodný s jednou překrásnou dcerou a pocházím z drsného kraje a města Bruntál. Co se týče volnočasových aktivit, tak především spoluorganizuji různé kulturní akce, hlavně klubovou (underground-ovou) taneční scénu.

Proč jsem Vás oslovil:

Již dvě volební období jsem nadšeným fanouškem Vaší strany, kterou také s hrdostí volím. Mě, mým přátelům, spolupracovníkům a především široké veřejnosti, kterou jsem schopen oslovit, není lhostejná politická situace v České republice. Je mi velmi sympatický Váš program, resp. aktivity např. problémy s OSA(ou), sledování pracovní náplně poslanců,úředníků atd., kontrola moci, aplikace nových technologií pro řízení státu atd.

Je velká škoda, že ve městě Bruntál není politické zastoupení Pirátské strany. Bruntál byl tradičně brán jako komunistická bašta, což se nám, především u mladých lidí vůbec nelíbí.
Co můžeme udělat pro to, aby se založila pobočka, "stan" Pirátské strany v městě Bruntál a tím posílit voličskou základnu v Moravskoslezkém kraji?

Děkuji Vám předem za Váš čas, při čtení tohoto dopisu a zároveň děkuji za jakoukoliv reflexi, odpověď.

P.S. - pokud se Vám zdá, že některé věty jsou si velmi podobné s jiným kandidátem na členství (taky z Bruntálu), tak to je jenom z toho důvodu, že máme velmi podobné smýšlení a směr.

S přátelským pozdravem

Jaroslav Tomčala
Hrdý Slezan

tel.kontakt: +420 734 322 122
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Tomcala za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Radek.Simkanic
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ahoj, fajn že se ozýváte (ty i kolega). Zrovna předevčírem vás chválili na krajské schůzi, že spolupráce klape.
Na založení místního sdružení jsou formálně potřeba aspoň 3 členové, ale já se vždycky přimlouvám, aby jich bylo aspoň 5. Protože jinak v tříčlenném sdružení jsou všichni členové v předsednictvu (to musí být taky aspoň tříčlenné) a působí to poněkud bizarně.
Navíc lidé mívají kolísavou aktivitu a v pětičlenném kolektivu je přece jen větší šance, že v libovolnou chvíli budou aspoň 2-3 lidé schopni zapojit se do nějaké činnosti.
Ale je mi jasné, že sehnat další tři lidi pro vás nemusí být zrovna snadné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Robert.Magni

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Jaroslav.Tomcala
Příspěvky: 9
Registrován: 06 říj 2017, 18:55
Profese: Mistr odborného výcviku
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Jaroslav.Tomcala »

Ahoj moc si vážíme prijeti a je to vic,než potěšující zpráva,jsme obeznameni s podmínkami,vytvoření bunky a jen sme cekali,na oficiální schválení,teď se do toho vrhneme po hlavě a budeme pracovat na tom,aby vše proběhlo,podle našich-vašich představ.
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“