Jan Drbušek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
BlackViper
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2017, 21:19
Profese: Student fyzické geografie a geoekologie
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jan Drbušek

Příspěvek od BlackViper »

Ahoj,

je mi 26, jsem z malé vesničky u Polské hranice ve Slezsku, konkrétně na Prajzské (Hlučínsko), kde ležím mnoha lidem v žaludku kvůli svým zájmům o přírodu a její ochranu, a také díky snaze o transparentnost činností obecního úřadu.

Mám vystudovaný první stupeň oboru Fyzická geografie a geoekologie, k tomu dva roky předtím na Ochraně a tvorbě krajiny, nyní mám roční pauzu než budu ve studiu dále pokračovat na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity. I momentálně mimo studium se ale velmi zajímám o vědu, hlavně přírodu, její ochranu a obecně environmental-friendly přístup.

O jednom z bodů Pirátského programu, konkrétně strom jako klimatizační jednotka, jsem víceméně dělal bakalářskou práci a výzkum v terénu okolo, neboť jsem mapoval aleje a stromořadí na Hlučínsku a i v části Polska pro unikátní porovnání.

A chtěl bych se k vám dostat proto, že jste mi rok od roku sympatičtější a myslím, že mohu občas vypomoci buď s něčím v mém oboru, nebo jen čistě s korekturou textu, kterou dělám na recenzním webu fantasyknihy.eu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi BlackViper za příspěvky (celkem 4):
pirat, Michal.Gill, Vit.Fux, Pavel.Korizek
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Drbušek

Příspěvek od Michal.Gill »

Ahoj.
Super, díky za zájem o členství. Za normálních okolností bych se s Tebou (dovolím si tykání) sešel a pokecal o straně, ale jsem teď s volebním autobusem v Čechách. Dovolím si Tě proto odkázat na kolegu Pavla Kořízka, kterému posílám echo. Je to jeden z našich krajských místopředsedů a navíc je z Opavy, takže teritoriálně po ruce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvek:
BlackViper

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Pavel.Korizek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 723
Registrován: 26 dub 2009, 14:08
Profese: programátor
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 424 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Drbušek

Příspěvek od Pavel.Korizek »

Ahoj, napis mi prosim na mejl pavel.korizek@pirati.cz nebo zavolej na 777237635 a domluvime si schuzku nekde na Opavsku. Diky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Korizek za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, BlackViper

777 237 635 • pavel.korizek@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“