Michal Klus | členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Michal.Klus
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 130
Registrován: 01 kvě 2012, 15:45
Profese: webdesign
Bydliště: Karviná
Dal poděkování: 553 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Michal Klus | členství

Příspěvek od Michal.Klus »

Ahoy,
Michal Klus se hlásí na palubu. Jako asi nejeden z posádky pracuji v IT (jako OSVČ, tvorba www). Chci se plavit s piráty, protože mě už nebaví jen přihlížet tomu, co se v téhle zemi děje. Program pirátů je mi opravdu blízký a klidně se pod něj podepíšu. Transparentnost ve veřejné zprávě a více přímé demokracie je podle mne cesta jak stát pomalu předělat tak, aby skutečně sloužil lidem. Co se týče pol.orientace tak jsem nalevo, ale nic není černobílé.
Jsem buddhista :) a (teď už jen) sem tam si zahraju el.hudbu jako DJ (psychill, downtempo, dnb).
Mám ženu a dvě děti, v čevenci mi bude 33. Bydlím v Karviné.
Díky,
Michal (ghostshape.com)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Klus za příspěvky (celkem 7):
Mikulas.Ferjencik, Adam.Soukal, Michaela.Vodova, Petr.Tresnak, Petr.Bajgar, Petr.Kopecny, Ondrej.Polansky
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Michal Klus | členství

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Vítám tě na palubě a přeji pevné nervy :)
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Michal Klus | členství

Příspěvek od Adam.Soukal »

No konečně :) Karviná byla, je a bude pirátská :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvek:
Michal.Klus
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“