Dana Lund

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
dana82
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2020, 00:09
Dostal poděkování: 1 poděkování

Dana Lund

Příspěvek od dana82 »

Krásný den Piráti,

po letech v korporátu jsem nyní šest let na mateřské dovolené se třemi dětmi (6, 4 a 1,5). Během této doby se věnuji hlavně dětem. Stihla jsem ale s podporou naší obce i založit hlídací koutek pro děti od 1,5 roku, aby maminky mohly alespoň částečně pracovat a nebo si prostě jen odpočinout. Věnovala jsem se i překladům z anglického a německého jazyka a copywritingu a vydala knihu Příběhy zrození, kde jsou sebrané porodní příběhy z českého prostředí.

Piráty sleduji již dlouho - hlavně práci Olgy Richterové, ale vzhledem k minimu času jsem se pro vstup rozhodla až teď - když mám pocit, že mohu pár hodin věnovat i činnosti pro vás a něčím také přispět. Ráda pracuji v cizojazyčném prostředí, mám zkušenosti s vedením projektů a velmi rychle se měnícím prostředím a podmínkami. Zajímám se hlavně o školství a porodnictví. Mohu pomoci i s administrativou nebo psaním textů, tiskových zpráv apod., prostě kde bude potřeba.

Pokud by vás zajímala moje pracovní dráha detailněji, můžete se podívat na https://www.linkedin.com/in/danalund/
Více o mě a porodní tématice najdete i na www.danalund.cz

Jinak miluju hory, čokoládu a jógu :-)

Moc vás zdravím a budu se těšit na (v dnešní době alespoň virtuální) setkání.

Dana
Tito uživatelé poděkovali autorovi dana82 za příspěvek:
Daniela.Weissova
Karolina.Gaislerova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 151
Registrován: 20 úno 2020, 13:18
Profese: Koordinátor Libereckého kraje
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 137 poděkování

Re: Dana Lund

Příspěvek od Karolina.Gaislerova »

Ahoj Dančo,

moc díky za představení, budeme i nadále v kontaktu! :)
Karolína Gaislerová
Koordinátorka Libereckého kraje
+420770113645
Karolina.gaislerova@pirati.cz
Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: Dana Lund

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Zdravím Dano a moc nás těší tvůj zájem. @Karolina.Gaislerova ti pošle odkaz na naši krajskou schůzi 3.11., která bude pochopitelně online :)
Budu se těšit

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: Dana Lund

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Zdravím ještě jednou a prosím tě o zkontaktování. Můj telefon 731383007 :)
Díky

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“