Představení

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí vstoupit.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Nikol7622
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Účetní
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Představení

Příspěvek od Nikol7622 » 29 zář 2019, 17:53

Ahoj. Jsem tu nová. Včera jsem se v Jablonci představila. Neumím se přihlásit do KET? Pořadí mi někdo. Na tu skupinu se dostanu, ale jak tam začnu komunikovat?Nevidím žádný odkaz, jako zde.

Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Profese: magician
Dal poděkování: 334 poděkování
Dostal poděkování: 1048 poděkování

Re: Představení

Příspěvek od Martin.Rejman » 30 zář 2019, 21:39

Ahoj Nikol,

asi je třeba být registrovaným příznivcem ... všichni uživatelé nemají možnost psát všude.

Helena.Vondrakova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka LiK
Dal poděkování: 269 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 02 říj 2019, 09:31

Ahoj Nikol,
toto vlákno slouží především k představení se. Napsala by jsi, prosím, pár řádků o sobě i sem? Pro všechny, kdo nebyli na Zasedání KF v Jablonci nad Nisou a neměli zatím možnost, poznat tě osobně :-)
Díky!
Mgr. Helena Vondráková, krajská koordinátorka za LBK, volební výbor, zastupitelka v Pulečným

Nikol7622
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Účetní
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od Nikol7622 » 03 říj 2019, 19:57

Ahoj.
Jmenuji se Nikol Geltnerová, je mi 43 let. Přestěhovala jsem se k vám do kraje v srpnu 2019. Jsem voličem a příznivcem Pirátské strany. Hodně jsem se ve vaší straně našla. Sleduji pravidelně Ivana Bartoše, Lukáše Wagenknechta a ostatní Piráty na Twitteru.
Již v Karlových Varech jsem se scházela s místními Piráty (J. Čermák, Josef Janů radní z KÚ, D. Bílá, Barča) pomáhala na akcích Milionu chvilek. Jela na demonstraci do Prahy, podotýkám, že ne za úplatu, a zato za svou naftu :). Řekla jsem si, že přiložím ruku k dílu, nebudu jen mlčet, nebo říkat jako ostatní, že politika mne nezajímá. Právě naopak. Chci něco změnit k lepšímu. Pracovala jsem na městském úřadě čtyři roky jako finanční referent, na krajském úřadě jsem pracovala na sociálním odboru. Nelíbí se mi jak vládne strana ANO, tím spíš, jak se prezentuje paní hejtmanka Vidumetzová. Chci dokázat, že jsme lepší. Líbí se mi to, jak Piráti propagují elektronizaci a transparentnost.
Mám ekonomické vzdělání, baví mne rozpočty, účetnictví a v neposlední řadě mám zkušenosti z oboru sociálních služeb a financí. Věřte, pokud něco začnu, tak vždy u sebe. Když jdu na procházku ve svém okolí, tak vždy když vidím u krajnice odpadky, tak je seberu a odnesu k sobě do popelnice. To je vše, moc vám děkuji za přijetí v Jablonci v sobotu. Hezký večer Nikol
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikol7622 za příspěvky (celkem 2):
Jana.Schlegelova, Ondrej.Kolek

Ondrej.Kolek
Krajské předsednictvo
Profese: chemik (technolog vývoje)
Dal poděkování: 974 poděkování
Dostal poděkování: 897 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Kolek » 31 říj 2019, 15:32

@Nikol7622 díky za projevený zájem a připojení k turnovskému týmu. Může ti někdo z KVK dát do tohoto vlákna rovnou doporučení, abychom zkrátili přijímací řízení?
Krajské předsednictvo LK; Garant bodu Věda a Výzkum; ondrej.kolek@pirati.cz
"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“