Stránka 1 z 1

Novotný Petr

Napsal: 22 bře 2019, 14:27
od Francouz
Zdravím všechny , kteří se připravují k četbě a přeji čerstvý vítr ve Vaší práci
Sice pamatuji Šemíka, když byl ještě hříbětem, ale zato mám dost životních zkušeností, zdravého selského rozumu a politického rozhledu. Politická moc, sobectví a mamon již z mnoha lidí a starých struktur udělalo grázly. Ideály Pirátů jsou strukturovány a řízeny opravdovou transparentností a to myslím může být skutečnou zárukou férové a slušné politiky. Mám mnohaleté zkušenosti s komunální politikou, resp. byl jsem ředitelem příspěvkové organizace města Mimoň a příznivcem místního hnutí Obroda, která vládla městu dlouhé roky. V posledních volbách ale vyhrálo hnutí ANO, které zavedlo mj. hrubý politický styl, zesměšňování opozice, politické čistky při kterých jsem byl i já velmi nevybíravým způsobem odstraněn a nahrazen členem ANO. Toto nakopnutí mne víceméně nakoplo a motivovalo k rozhodnutí větší angažovanosti v našem městě. Rád bych oslovil, našel, připravil do dalších voleb skupinu pirátsky smýšlejících lidiček, kteří budou schopní předkládat konkrétní řešení, představy a vize a budu usilovat o pirátském zastoupení v Zastupitelstvu Mimoně.
Mám rád přírodu a chtěl bych jí ponechat a bojovat za ponechání příštím generacím.
Preferuji slušnost, férovost, pravdomluvnost a podobné vlastnosti.
Mám smysl pro humor a malinko,, básnického střeva“, takže nabízím kreativní myšlenky, náměty,slogany apod.
Dvě dospělé a chytré děti, milující manželku, dva zbožňující psy, rodinný domek, zahradu, kvalitní sousedé, hodně kamarádů atd..
Na druhé straně na mne pan nový starosta, ve snaze co nejefektivněji se mne zbavit, naházel hodně špíny a já nyní budu mít dosti práce se očistit. Možná i soudní cestou.
Zatím vše. Děkuji za pozornost. Rozhodnutí o členství bude na Vás.

Re: Novotný Petr

Napsal: 02 kvě 2019, 22:14
od Helena.Vondrakova
Ahoj Petře,
děkuji za zprávu. Je pro mě důkazem, že členy si nevybíráme my, ale oni nás. Nezáleží nám na tom, co máš za sebou, jako spíš tvé vize lepší budoucnosti a tvá míra pirátství :-) Abychom se k procesu přijímání více přiblížili, můžeme se potkat při nějaké dobrovolnické práci. Aktuálně potřebujeme pomoc při rozdávání Pirátských listů. Co ty na to? Díky!