Motivační řádky

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Hammer
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Motivační řádky

Příspěvek od Hammer »

Dobrý den,
až doposud jsem byl člověkem víceméně nepolitickým, ve smyslu odmítání voleb a zapojení se do boje s větrnými mlýny.
To neznamená, že politiku nesleduji , ale zažívám mnoho let nová zklamání z vývoje, průběhu a neměnitelnosti stavu hraničící s výsměchem.Staré struktury stíhají vychovat mladé podle svých představ.Doufal jsem dlouho ve "Vymření" politiků starého tipu, ve výměnu za generaci která není zatížena komunistickou minulostí, dosloužení mafianských struktur let devadesátých.Smál se všem věřícím novým věrozvěstům lepších zítřků vždy ve volební rok.Smál se jim i poté co tito zklamali, nebo na ně bylo vytaženo něco co se na slušného člověka nesluší.
Poslední dobou mi humor dochází.Piráty sleduju dlouho a souhlasím se vším čeho by chtěly dosáhnout.Mnoho z proklamovaných bodů jsem viděl ve světě fungovat a nepovažuju je za sci-fi.Tedy u nás ano, pokud se nenajde dostatečně velká skupina lidí, kteří si budou stát za svým a zároveň nesmlouvavě prosazovat tyto logické a demokratické principy.
Motivací pro vstup k Pirátům je touha nebýt už jen jedním z mnoha co tuší, nadávají ale nedělají nic.Zvednout podobně smýšlející lidi, kterých je víc než se zdá, přesvědčit je o tom že každý by se měl podílet na dění minimálně ve svém okolí nejen řečmi ale činem.
Budu volit Piráty a pokud můžu být užitečný, rád se zapojim.Dokážu se srozumitelně vyjádřit písemnou formou, píšu řadu let texty , básně pojednání apod...rád se účastním debat a většinou dokážu strhnout lidi nebo skupinu, jsem ochotný naslouchat argumentům případných oponentů.
A nebo můžu hlídat děti :-) . Vtip .

díky za posouzení
Ivan Hammer, Nový Bor
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Motivační řádky

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Ivane díky za Váš zájem.
Doplňte prosím ještě věk a co děláte.
V brzké době bude zase setkání v Liberci - můžete případně dorazit tam?

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Motivační řádky

Příspěvek od Návštěvník »

je mi 36 let
pracuji jako zástupce vedoucího provozu ve Všesportovním areálu Obří sud Javorník.
rád na schůzi dorazím

ivan hammer
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Motivační řádky

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Návštěvník píše:je mi 36 let
pracuji jako zástupce vedoucího provozu ve Všesportovním areálu Obří sud Javorník.
rád na schůzi dorazím

ivan hammer
Pokud máte Facebook, sledujte stránky "Česká pirátská strana - Liberecký kraj".
Určitě se ale ozveme i do soukromé zprávy zde na fóru.

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 901
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 952 poděkování
Dostal poděkování: 823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Motivační řádky

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Jak to dopadlo s Ivanem? Mám ho pozvat na schůzku s PKS? Děkuji :-)

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 901
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 952 poděkování
Dostal poděkování: 823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Motivační řádky

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Ahoj Ivane, pokud tvůj zájem stále trvá, zvu tě na schůzku s PKS v pátek, 16.11.2018 v 18:00, do Pixelu. Potvrď, prosím, účast. Děkuji a budeme se těšit.

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“