Daniela Weissová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Daniela Weissová

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Dobrý den,
jmenuji se Daniela Weissová - ročník 1961 - takže logicky trochu málo IT "o). Bydlím v Turnově, kde pracuji jako dramaturg KC, dělám Zdravotního klauna a hraji divadlo. Celoživotně se pohybuji aktivně v kultuře a od roku 1989 i v politice (zakládala jsem v Turnově jedno z prvních OF v republice).
Přestože jsem se vždycky zajímala a angažovala v místním dění, nikdy jsem do žádné strany nevstoupila. S ohledem na to, co se v poslední době děje a zdaleka se to netýká jen vlády, mám čím dál větší potřebu nějak účinněji zasáhnout. Vzhledem k tomu, že pokládám za nesmysl zakládat v už tak rozdrobeném spektru další politické uskupení, a vzhledem k tomu, že etablované strany pro mně nenabízí řešení těchto situací, chci se informovat u vás.

Váš program znám delší dobu a je mi sympatický. Pod většinu věcí se můžu podepsat. V posledních parlamentních volbách jsem vám dala hlas. Mám kolem sebe pár lidí, kteří uvažují podobně. Proto se chci zeptat na možnost vzniku místní organizace a tudíž i možnost postavit kandidátku do komunálních voleb a aktivně se jich v Turnově zúčastnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Malek, Petr.Vileta, Jan.Kohler, Ondrej.Kolek, Dalibor.Zahora

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: zájem o členství

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Děkujeme za zájem Danielo.

Prý už s Vámi mluvil krajský předseda Petr Vyhnal, takže o dalším postupu stran kandidátky v Turnově budete komunikovat s ním.

Místní sdružení v Turnově založit lze a bude to vítáno. MS však mohou založit pouze členové. Přestože jsme důvěřiví piráti :-) rádi bychom viděli, s kým jednáme.
Váš profil je na první pohled sympatický. Napište mi prosím, kdy a kde se můžeme sejít. Aby se s Vámi mohlo seznámit co nejvíc pirátů a členů vedení z LK, je nejlepší sch. v Jablonci nad Nisou. Pokud to pro Vás nebude schůdné, rádi přijedeme v omezeném počtu do Turnova.

V případě zájmu o členství vyplňte prosím přihlášku a pošlete barevný sken na mou adresu (ondrej.kolek@pirati.cz), případně je možné předání osobně.
Po zaplacení členského příspěvku získáte pirátskou e-mailovou adresu (pro urychlení komunikace mi prosím pošlete současné kontaktní údaje, které jste ochotna sdělit - email, tel...).

Odkaz pro přihlášku:
http://www.pirati.cz/ao/clen

Spozdravem

O. Kolek

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Zdravím, přihlášku pošlu příští týden. Nejsem v Turnově, ale hned po návratu se domluvíme.
Zatím dík
Daniela
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvek:
Jan.Kohler

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Zdravím, tak už jsem v Turnově a k dispozici.
Můj mail je: daniela.weissova@volny.cz
a telefon: 731383007
Přihlášku pošlu ze svého mailu na váš.
Dejte vědět kam a kdy mám přijet. Budu se těšit Daniela
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvky (celkem 3):
Jan.Kohler, Petr.Vyhnal, V__

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Petr.Vyhnal
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 1150
Registrován: 08 kvě 2009, 20:57
Profese: ajťák
Bydliště: Smržovka
Dal poděkování: 179 poděkování
Dostal poděkování: 875 poděkování

Re: zájem o členství

Příspěvek od Petr.Vyhnal »

Domluvím se s Ondřejem K. a asi si uděláme výlet do Turnova. Ale nejdřív ve čtvrtek.

Pirát ze Smržovky

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Weissova »

OK, ve čtvrtek jsem v Turnově, jen od 15.30 má tak asi na hoďku jednu pracovní schůzku. Jinak můžu celý den.
Daniela

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Daniela Weissová

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kolek za příspěvek:
Daniela.Weissova

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1205
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2987 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: Daniela Weissová

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Tak to se mi ulevilo :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvky (celkem 3):
Ivan.Sirko, Jana.Schlegelova, Jan.Tempel

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“