Zájem o kandidaturu KHK

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Cepelka
Místní předsednictvo
Příspěvky: 61
Registrován: 17 pro 2019, 21:32
Profese: Grafik
Bydliště: Broumov
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 110 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zájem o kandidaturu KHK

Příspěvek od Michal.Cepelka »

Ahoj,

jmenuju se Michal Čepelka a rád bych se ucházel o 10. – 20. místo na kandidátce do zastupitelstva Královéhradeckého kraje.

Pocházím z Broumova, kde v současné době také žiju. Je mi 33 let. Živím se jako grafik a kreativec na volné noze. Zároveň studuju doktorské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci se zaměřením na výtvarnou výchovu.

V minulosti jsem pobýval v Hradci Králové, kde jsem učil 5 let na Střední škole pro studenty s poruchou sluchu (odborný výcvik – grafický design). Pracoval jsem také v Biu Central jako grafik a promítač a spoluzakládal hradeckou galerii a ateliéry Artičok. Chvíli bydlel v Brně, kde jsem studoval FaVU VUT a pracoval v reklamní agentuře. Potom jsem žil chvíli taky v Praze, kde jsem přišel na to, že se odstěhuju zpět do Broumova a budu zde mít nomádskou základnu.

V současnosti pracuji na tom, aby se i v Broumově zorganizovalo místní pirátské MS. Zabývám se zároveň mapováním možností v oblasti online práce v regionu. Dávám si za cíl dostat zpět aspoň část spolužáků z gymplu a dalších přátel, kteří se rozutekli do velkých měst za prací a teď jim chybí domovina.

Ve volném čase zpívám ve dvou kapelách a občas hraju cizí písničky jako DJ Jinan. Což se taky může někdy hodit… :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Cepelka za příspěvky (celkem 2):
Karel.Ficenec, Dusan.Plch
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1201
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 634 poděkování

Re: Zájem o kandidaturu KHK

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Ahoj, děkuji Michale a prosím, dej tuto svou kandifaturu do příslušného vlákna : KF KHK 9/2019-Krajské volby 2020
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“