Daniel Všetečka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
vsheta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2013, 15:04
Profese: student historie
Dostal poděkování: 6 poděkování

Daniel Všetečka

Příspěvek od vsheta »

Jsem student oboru Kulturní Dějiny v Pardubicích. Piráti jsou pro mě čerstvý proud do zatuchlých a prohnilých bažin české politické scény. Rád bych se podílel na něčem tak sympatickém a soudobém, myslím že by i politika měla jít s dobou a vzhledem k tomu že máme 21. století je na čase se tomu podřídit.
Moje zájmy jsou hudba převážně indie, divadlo a film. Jsem ochotníkem v Novém Bydžově. Dále jsem dobrovolný hasič ve vsi kde žiju, tedy Měníku. Občas vezmu do ruky kytaru a občas vezmu do ruky skleničku a pokud možno nejlépe s mými přáteli...
Jednoho krásného dne bych rád kandidoval do zastupitelstva obce a pokud bych u svého jména mohl mít napsáno, že jsem pirát bylo by mi ctí. A třeba za několik let bude mít naše krásná obec i Pirátského starostu :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi vsheta za příspěvky (celkem 6):
David.Kral, Filip.Krska, Roman.Kucera, Vaclav.Malek, Karel.Ficenec, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Daniel Všetečka

Příspěvek od Roman.Kucera »

Ahoj, to je moc fajn! V Novém Bydžově máme dokonce posádku :-)
Jestli můžeš, přijĎ na náborovou akci 17. listopadu.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“