Marek Mrňák

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
mrnousek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2012, 12:47
Profese: Student architektury
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Marek Mrňák

Příspěvek od mrnousek »

Zdravíčko,
Jsem z Hradce Králové, je mi devatenáct let. Jsem bývalým studentem SPŠ Stavební v HK a chystám se ke studiu na Pardubické univerzitě.
Ke členství v Pirátské straně jsem se rozhodl zejména proto, že mi vadí lhostejnost se kterou se staví mí vrstevníci k současné politické situaci. Pirátská strana, díky svému programu, je podle mě velice vhodnou a atraktivní alternativou pro voliče v mém věku, zejména co se týče dnes již všudepřítomnému internetu. Svým členstvím bych chtěl aktivně zapojit do dění a aktivit Pirátů a dát najevo, že lhostejný k současné situaci nejsem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi mrnousek za příspěvky (celkem 7):
Stanislav.Stipl, Vaclav.Malek, Roman.Kucera, Filip.Krska, Adam.Zabransky, Mikulas.Ferjencik, Vaclav.Brandejs
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek Mrňák

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

vítej!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
mrnousek

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“