Barbora Erbenová Cheb

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Barbora.Erbenova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 20 bře 2018, 18:20
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Barbora Erbenová Cheb

Příspěvek od Barbora.Erbenova »

Krásné odpoledne.
Jmenuji se Barbora Erbenová, pocházím z Chebu a je mi 18 let. Dlouhodobě se zajímám o politiku v ČR, ale vždy jsem spíš byla posluchačem. Tuto situaci bych chtěla změnit a nastoupit na palubu Pirátů. Docházím na soukromé gymnázium Svobodné chebské školy do třetího ročníku.
K Chebským pirátům mám velice blízko, schůze navštěvuji od února 2018. V začátcích jsem byla dlouho jediná slečna na schůzích a o to víc bych se chtěla stát první členkou MS Cheb. Zúčastnila jsem se i krajské schůze a otevření e-PICu.
K mým zájmům patří pečení, trávení času s dětmi, procházky a sledování fotbalu :D .
Pirátům se budu snažit být přínosem, zvlášť mým názorem a šířením myšlenky, že je třeba aby se mladí začali co nejdříve zajímat o politiku.
Děkuji za přečtení.
Krásný zbytek dne a mnoho úspěchů do nového roku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Erbenova za příspěvky (celkem 6):
Ondrej.Topinka, Daniela.Bila, YjM, Lucie.Trckova, Jindrich.Cermak, Josef.Janu
Uživatelský avatar
Lucie.Trckova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 376
Registrován: 29 srp 2017, 08:49
Profese: Obchodní manažerka, produkční
Dal poděkování: 152 poděkování
Dostal poděkování: 282 poděkování

Re: Barbora Erbenová Cheb

Příspěvek od Lucie.Trckova »

Ahoj Báro,

díky za tvůj zájem o členství, jsem ráda, že jsi sebrala odvahu :-) MS Cheb určitě ženský element ocení!
Už jsi aktivní příznivec, vím, že se pravidelně účastníš schůzí, akcí i na krajské úrovni. Je tedy potřeba ještě několik formalit - odpovědi na otázky níže, dále podání přihlášky, ráda tě uvidím osobně na krajské schůzi 9. 1. v Sokolově.

Mohla bys nám, prosím, ještě níže odpovědět, jaký je tvůj názor na následující témata? Nejsou žádné 100% správné odpovědi, jde jen o to udělat si představu o tvých politických názorech.

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Díky Lucka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Trckova za příspěvek:
Barbora.Erbenova

Lucie Trčková

  1. Místopředsedkyně KS KvK
  2. Místopředsedkyně MS Sokolov

Email: lucie.trckova@pirati.cz
Tel.: 724 027 444

Barbora.Erbenova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 20 bře 2018, 18:20
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Barbora Erbenová Cheb

Příspěvek od Barbora.Erbenova »

Dobrý večer. Tady jsou moje odpovědi.😀 Následné otázky ráda zodpovím. Krajské schůze bych se měla zúčastnit.
1)Nikdy jsem nad jinou stranou neuvažovala. Vždy jsem chtěla od politiky transparentnost, více mladých lidí, bourání stereotypů a odchod Babiše. S většinou myšlenek Pirátů naprosto souhlasím a jsou mi velice sympatické. Relativně dlouhou dobu jsem byla pozorovatelem fungování MS v Chebu a lehce i jaká podpora přichází od kraje. Stojím za myšlenkou, že politika musí vznikat od běžných občanů. A celým procesem a fungováním se mi můj ideál zobrazil v realitě.
2)Legalizace jakýchkoliv drog je složité téma. Konopí mi nijak zvlášť nevadí, ale se vším se musí s rozumem. Na druhou stranu si myslím, že po legalizaci by konzumentů spíše ubylo. Ale je tu pro mě velký strašák, nezletilí a možná lepší dostupnost drog pro děti. Zbylé drogy bych zatím nelegalizovala. Podle mě společnost na to není připravena.
3) Dotace jsou skvělé myšlenkou podpořit malé zemědělce\podnikatele, ale stát se musí postarat o to, aby se velká část peněz nedostala do velkopodniků a ke “kmotrům”. Malí zemědělci a regionální produkty mají být podporováni dotacemi.
4) Autorský zákon má z mého pohledu smysl jen v momentě, kdy jdou peníze přímo autorům, ne podnikům, kteří se označí za zprostředkovatele.
5) Nejvíce mi vadí zpracování osobních dat k účelům nabízení mi “vhodných” stránek a výrobků na internetu. Myslím, že můžu říct, že moje generace používá internet a sociální stránky k upevnění společenského postavení. Z tohoto principu jsem se několik posledních let vymotávala, a doufám, že je budu do budoucna využívat jen jako zdroj informací. Protože každý den sleduji, kolik lídí si neuvědomuje jak citlivé informace sdílejí.
6) Hranice z mého pohledu nejsou definovatelné. Svoboda projevu by měla být omezená jen slovní zásobou toho, kdo se projevuje. Určitě je důležité předem oznámit co je myšlenka a co je holý fakt… Každý svobodný občan by se měl řídit slušným a společensky vhodným chováním, které by automaticky mělo z projevu vyřadit pomluvy, urážky, a další prvky násilného chování.
7) Osobně v tom nevidím problém. Jen ve škole se potkávám s mnoha spolužáky původem z jiného státu. Důležité je, aby se na všechny občany ČR vztahovala stejná práva a zákony.
8) Malá účast u voleb, malý zájem o politickou situaci u mladých lidí, nechuť žít v ČR. Tohle je to s čím se setkávám já a co nejvíc pálí mě. Protože pokud všichni mladí vystudovaní zmizí, ať do Prahy, nebo Německa, v našem kraji se situace nezmění.
Děkuji za přečtení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Erbenova za příspěvky (celkem 3):
Daniela.Bila, YjM, Lucie.Trckova
YjM
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 164
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1404 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbora Erbenová Cheb

Příspěvek od YjM »

Barborbora998 píše: 05 led 2019, 22:48 5) Nejvíce mi vadí zpracování osobních dat k účelům nabízení mi “vhodných” stránek a výrobků na internetu. Myslím, že můžu říct, že moje generace používá internet a sociální stránky k upevnění společenského postavení. Z tohoto principu jsem se několik posledních let vymotávala, a doufám, že je budu do budoucna využívat jen jako zdroj informací. Protože každý den sleduji, kolik lídí si neuvědomuje jak citlivé informace sdílejí.
Konečně tu někdo sdílí můj názor, že největším nebezpečím pro naše soukromí jsme my sami :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvek:
Barbora.Erbenova
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“