Zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Roman.Mazur
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 02 úno 2018, 20:12
Profese: drevar
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Zájem o členství

Příspěvek od Roman.Mazur »

Ahoj
Jmenuji se Roman Mazur je mi 32 let jsem rodilým Rotavákem,Vyučil jsem se na lesnické škole v Abertamech obor mechanizátor lesní výroby
Mím koníčkem je hledání historických předmětu pomocí detektorem kovu
Pirátská Strana mě zaujala svím přístupem ke stávají situaci ve vládě české rebubliky
Prvně jsem se setkal s piráty na schuzy u nás v Rotavě kde bych tedy chtěl také prosazovat pirátský program
Roman
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Mazur za příspěvek:
Daniela.Bila
Roman Mazur
místopředseda MS Rotava
Roman.Mazur@pirati.cz
+420 775 564 276
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Ahoj Romane,
moc děkujeme za tvou představenku.
A mohl bys nám prosím zkusit sem zkušebně odpovědět jak vidíš následující otázky? Je to základ pro nové členy, takové menší "grilování". ;)

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Díky předem za odpovědi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
V__

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Roman.Mazur
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 02 úno 2018, 20:12
Profese: drevar
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Roman.Mazur »

Ahoj
1.Piráti to s čr myslí dobře oproti jiným stranám co jenom žvaněj a ještě k tomu kradou nikoho takovýho bych nikdy nevolil
2.Jsem pro legalizaci konopí jak pro léčebné tak rekreační učely tvrdých drog však nikoliv
3.Mno když zemědělec dostane dotaci jenom za to že 2x za rok poseká pole aníž by ho jinak obdělával to bych mu jí nedal
4.OSA? bych zrušil akorát komplikujou a znepříjemnujou interpretum jejich tvorbu a ještě jim platit?
5.Nebezpečí? že se uřady,policie,soudy zmocní citlivých udaju nemusí vědět vše
6.Jsem proti násilí,jak se ke mně chovají ostatní tak se chovám já k nim
7.Nejde říct pojdte všichni k nám ale pokud někdo utíká před válkou tak je potřeba mu pomoct
8.Rozdělená společnost,nepravdivé informace,lidská závist
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Mazur za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, YjM
Roman Mazur
místopředseda MS Rotava
Roman.Mazur@pirati.cz
+420 775 564 276
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“