Jiří Bräuer

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
chemx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2017, 13:09
Profese: Full stack web developer
Dostal poděkování: 2 poděkování

Jiří Bräuer

Příspěvek od chemx »

Zdravím všechny Piráty a Pirátky,
asi něco o mě na začátek. Narodil jsem se 5.12.1984. Originálně pocházím z Horního Slavkova, studoval jsem soukromou gastronomickou školu v Karlových Varech (2000 - 2003). Pak jsem se na rok a půl přemístil do Prágu. Pak nějaká práce přes zimní sezonu na horách. Následně tři týdny stopem do Almerie, kouknout se po práci a zpět.
Poté sedm let v Dublinu, kde jsme z borcema založili drum and bassovou crew Springfield Crew Massive - SCM. Ted' bydlím už pět let v Mnichově, mám titul Bachelor of Science, který jsem obdržel na Open University v Milton Keynes v UK. Vlastním firmu Compass Crew UG www.cmpasscrew.de a soustředím se na PHP development v kterém bych chtěl aktivně pracovat co nejdříve.
Proč Česká Pirátská Strana? Jste mi sympatičtí. Konečně mě baví sledovat politiku. Piráti dělaj výtečnou práci a já vám chci pomoct. Bohužel se nevyskytuju v Čechách, tak můžu pomoci jen online a Mnichově - Německo.
Až budu v Čechách, tak bych se s váma někdy sešel.

Peace
Jiří
Tito uživatelé poděkovali autorovi chemx za příspěvky (celkem 2):
YjM, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Bräuer

Příspěvek od Josef.Janu »

Ahoj, ve Varech se pravidelně scházíme každý čtvrtek v loděnici u chebského mostu (hospůdka Ohře) od 19.00. Ostatní akce jsou většinou napsány na facebooku pod krajským sdružením nebo jednotlivými místnímu sdruženími
https://www.facebook.com/pirati.karlovarsko/
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“