Lucie Zvolánková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
luciezvolankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2017, 12:18
Profese: invalidní důchodce, spisovatelka

Lucie Zvolánková

Příspěvek od luciezvolankova »

Dobrý den,
jsem invalidní důchodkyně- hranični porucha osobnosti. všimla jsem si, že pro lidi s mým handicapem se toho dělá šíleně málo. Společnost pomáhá převážně seniorům, schizofrenikům, lidem na vozíku, ale lidé co jsou napůl v poho jak se říká se bud nudí při sedáncích důchodců nebo postupně blbnou někde mezi méně rozumově schopnými. to bych chtěla změnit. jsem rebelka, věčná šťouralka, občas napíšu nějaké výkřiky do tmy. Liteatura je má Vášeň. Viděla jsem problematiku z obou stran, jako klientka i jako pracovnice v sociálních službách a chci tlačit na jiné řešení psychiatrické péče a kouknout se do karet neziskovkám jestli nejde jen o obchod s lidmi a černými dušemi. s pozdravem Zvolánková
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“