Ondřej Skorka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Ondrej.Skorka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2016, 10:55
Profese: nájemný pozounista
Dostal poděkování: 2 poděkování

Ondřej Skorka

Příspěvek od Ondrej.Skorka »

Dobrý den,

jmenuji se Ondřej Skorka. Po ukončení gymnázia v Karlových Varech jsem se rok pokoušel stát se lesníkem na ČZU v Praze na Suchdole, tehdy jsem žil v představě, že ze mě tato vysoká škola udělá lepšího člověka, udělala ze mě však polovičního alkoholika bez peněz, tak jsem se rozhodl si vzdělání doplnit jinak, při zaměstnání, a tímto se bavím dodnes, dodělávám si podnikovou ekonomiku a management na ZČU a ve chvílích volna jsem si udělal profesní kvalifikace Management v dobrovolnictví a topenář. V dobrovolnictví jsem cca 1 rok fungoval jako koordinátor dobrovolnického centra v Karlových Varech, měli jsme vizi i akreditaci provozovat dobrovolnictví v krajské nemocnici, ale nedopadlo to, tak jsem se dostal k topenařině. Momentálně mě živí montáž a občas i prodej tepelných čerpadel, semtam rekuperačních vzduchových jednotek v nějakých pasivních domech a vytápění vůbec, působím ve dvou firmách zabývajících se stavbami nízkoenergetických a pasivních staveb.

Zájmy mám různé - od všelijakého sportu (profesionálně bombarďák v šipkách) přes kulturu ve všech jejích podobách - od hraní v kapele, zvučení, pořádání koncertů a akcí až po pasivní účast na veškerých kulturních akcách, po takovou jakousi formu epikureismu - prostě mám rád dobrý žrádlo a pití a všechno kolem toho. Dodává mi to fakt radost do života udělat sobě a přátelům výborný papání, dát si k tomu kvalitní pití, vypustit všechno z hlavy a užívat si.

Co můžu nabídnout... s Piráti koketuju už cca rok, kdy jsme společnými silami uspořádali VyOsení v Karlových Varech, takže bych rád pokračoval v různých organizačních záležitostech.
S pirátským programem se naprosto ztotožňuji, i když ještě moc nevím, jak ho aktivně prosazovat. Zatím jsem se v politice na žádné úrovni neměl možnost pohybovat, ale mám nějakou vnitřní potřebu se na tom kolem nás podílet, protože to by mě šlak mohl trefit z toho být někde vzadu, nehnout prstem a pak na všechno nadávat. Já potřebuju být v příslušném oboru, co mě takhle chytí, trochu zběhlý a vědět, o čem mluvím, když už se tomu teda věnuju.

Hele a já budu muset končit, dochází mi baterka v ntb a nabíječku jsem nechal asi někde na firmě... Byl bych velice potěšen být přijat mezi Piráti, případným dotazům na mou osobu se nebráním, teď už ale musím končit, abych to nemusel psát znova.

Zatím Ahoj! Ondra Skorka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Skorka za příspěvky (celkem 2):
Josef.Janu, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Skorka

Příspěvek od Josef.Janu »

Vše napsané potvrzuji a jsem velmi rád za Ondrovo oficiální oznámení chuti vstoupit mezi podobně postižené :)
Na krajské kandidátce nám již Ondra "jistil záda" a pro komunál bych byl velmi rád za dalšího Piráta v popředí :)
Pokud nebude jiný návrh, tak bychom ho rádi přijali do MS Karlovy Vary (Čankov je správní součástí Varů) a hlasování bych připravil tak, aby již na příští Loděnici měli Vary 6-tého člena. (Tady jen taková malá výzva do republiky pokud bude zbytek ČR držet v počtu členstva na počet obyvatel krok s Vary, tak v současné chvíli bychom měli mít cca 1.000 členů a příští týden 1.200 ... doufám, že se ozvou Mariánky a někdo statisticky zapřemýšlí nad souvislostí počtu členů a % ve volbách)
Varskej Pepík :)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“