Zájem o členství.

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Michal.Cermak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2014, 11:30
Profese: Vedoucí skladů a expedice
Bydliště: Ostrov
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Zájem o členství.

Příspěvek od Michal.Cermak »

Dobrý den,jmenuji se Michal Čermák a mám zájem o členství ve straně.Je mi 33 let mám 3 děti jsem zaměstnaný a OSVČ s pozdravem M.Č.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Cermak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Ahoj Michale, skvělý. Nevím odkud jsi. Můžeš bejt přijatej buď krajským předsednictvem, nebo některým z místních předsednictev. Kdyby se Ti hodila Valeč, přijmeme Tě. Klidně se místní předsednictvo kvůli Tobě sejdeme, celkem kdykoliv by se Ti hodilo do Valče dojet. Pomůže, když mi pošleš mejl a telefon. Moje jsou julehla zavináč cmi tečka cz a sedm sedm tři šest jedna osm devět pět devět. Jo
Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo
Příspěvky: 226
Registrován: 05 srp 2012, 21:08
Profese: IT Technik
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky »

Ahoj Michale, asi by bylo dobré sem napsat z jakého jsi města. Pak bude určitě snadnější komunikace....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Jadlovsky za příspěvek:
Josef.Ulehla
Michal.Cermak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2014, 11:30
Profese: Vedoucí skladů a expedice
Bydliště: Ostrov
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Michal.Cermak »

Ahoj lidi jsem z Ostrova u KV.Valeč je bohužel na mne daleko,ale díky za nabídku Valeč se mi moc líbí.Kontakt:mik81@seznam.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Cermak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Koukám, že seš na ostrovský kandidátce a David taky ( viewtopic.php?p=341535 ).

Můj tip je, že krajská schůze nebude dřív než po komunálkách.

Pokud byste chtěli členství před komunálkama, můžeme Vás přijmout ve Valči, kde jsme schopni to vyřídit rychle.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Michal.Cermak
Michal.Cermak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2014, 11:30
Profese: Vedoucí skladů a expedice
Bydliště: Ostrov
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Michal.Cermak »

Nevím jak je to s tím přijetím,ale přihlášky máme dávno podané a zaplacené příspěvky taky.Komunikujeme s Čendou Berkou a ten říkal,že nás odsouhlasíte na fóru tak nevím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Cermak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Podle mě je to tak, že buď krajské předsednictvo, nebo kterékoliv místní předsednictvo by mělo dostat tu přihlášku, vy byste se s nimi měli potkat a oni odhlasujou to přijetí. To je postup, kterým jsem byl přijat já a jak přijímáme členy ve Valči. Už jsme přijali i holku, která má bydliště ve Varech, protože tam není místní sdružení. Takže za Valeč nabízím, že to umíme provést více méně obratem. Domluvíme se, kdy si uděláte vejlet do Valče, uspořádáme schůzi a vyřídíme to na místě. Já to vyřídím s pirátskejma byrokratama a za den za dva jste členi. (Já s těch postupů nadšenej nejsem. Jenom nabízím, co pro Vás může udělat Valeč. Možná bude Čeněk schopnej domluvit se s krajským předsednictvem, že Vás přijme na dálku. Nevím. Za ně nemluvím.)
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Ahoj. Díky moc za zájem o nalodění. Je jasné, že v tom má prsty Čenda :)
Josef Ulehla píše:Koukám, že seš na ostrovský kandidátce a David taky ( viewtopic.php?p=341535 ).
Můj tip je, že krajská schůze nebude dřív než po komunálkách.
Pokud byste chtěli členství před komunálkama, můžeme Vás přijmout ve Valči, kde jsme schopni to vyřídit rychle.
Josef Ulehla píše:Podle mě je to tak, že buď krajské předsednictvo, nebo kterékoliv místní předsednictvo by mělo dostat tu přihlášku, vy byste se s nimi měli potkat a oni odhlasujou to přijetí. To je postup, kterým jsem byl přijat já a jak přijímáme členy ve Valči. Už jsme přijali i holku, která má bydliště ve Varech, protože tam není místní sdružení. Takže za Valeč nabízím, že to umíme provést více méně obratem. Domluvíme se, kdy si uděláte vejlet do Valče, uspořádáme schůzi a vyřídíme to na místě. Já to vyřídím s pirátskejma byrokratama a za den za dva jste členi. (Já s těch postupů nadšenej nejsem. Jenom nabízím, co pro Vás může udělat Valeč. Možná bude Čeněk schopnej domluvit se s krajským předsednictvem, že Vás přijme na dálku. Nevím. Za ně nemluvím.)
:roll: Pepo, prosimtě. Již jsem s Čendou domluvenej od té doby kdy dával dokupy kandidátku a přihlášky kluků tuším má a není problém je přijmout jako krajské předsednictvo.
Dokonce pak chtěl Čenda i založit Ostrovské MS ještě před komunálními volbama.
Samozřejmě tím nechci spustit nějakou přetahovanou kraj vs. Valeč :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Lukas.Jadlovsky
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Cenek.Berka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 49
Registrován: 21 lis 2012, 20:11
Profese: Truhlář stavební
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Cenek.Berka »

Přesně jak to píše Petr. Přihlášky , už sem před měsícem scanoval a posílal Petrovi bohužel nebyl čas se sejít kluci byli mimo Ostrov a já měl taky 2 práce najednou k tomu to shánění kandudátů. Chceme Ve třech založit Ostrovské místní sdružení. Kluky sem už na kandidátku uvedl jako straníky s tím , že do voleb to vyřešíme technicky i prakticky .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cenek.Berka za příspěvek:
Josef.Ulehla
Cenek.Berka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 49
Registrován: 21 lis 2012, 20:11
Profese: Truhlář stavební
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Cenek.Berka »

Nejlepší by bylo se sejít ale nevím jak to bude časově sedět jsme všichni dos zaměstnaný .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cenek.Berka za příspěvek:
Josef.Ulehla
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“