Karel Mazan

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
mazankarel
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2013, 17:06
Profese: pečovatel
Dostal poděkování: 4 poděkování

Karel Mazan

Příspěvek od mazankarel »

Zdravím všechny bojovníky za svobodu,kteří si přejí změnu a to razantní změnu systému,který se jen tváří jako demokratický, bohužel demokratický jen pro někoho a měří stále dvojím metrem.
Něco o mně: Jsem vyučený mechanik.Kdysi jsem býval živnostník v obchodních službách a své malé živnosti jsem obětoval 17 let svého života bez dovolené a také bez nemoci .Domněnku,že dělám pro nás všechny jen to nejlepší s tím, že obchod vzkvétá po deseti letech a mé veškeré další plány zhatila špatná politika ve vedení státu,kdy do naší vlasti vnikly nadnárodní korporace,kterým se nedalo konkurovat. Po té nás zavlekli do společenství EU ,aniž bychom mohli sami o tomto rozhodnout ,nikoho se z nás neptali, navíc pro malé a střední podnikání politici neudělali za 23 let absolutně nic ,co by nám mohlo pomoci ,naopak zaváděli zde komunistické totalitní praktiky a určovali konečnou maloobchodní cenu ,za kterou jsme zboží mohli prodávat a tím jsme nemohli jít s cenami dolů a zdravě konkurovat.Po uzavření obchodu s tiskem a tabákovými výrobky jsem marně hledal uplatnění nejdříve u našich zaměstnavatelů a po té co mne potřetí za sebou již třetí zaměstnavatel u kterého jsem pracoval nevyplatil mzdu za odvedenou práci, začal jsem hledat uplatnění u našich západních sousedů v Německu.Prošel jsem pěti fabrikami po celém Německu jako mechanik ,kdy po dvou letech jsem zjistil, jak si naši sousedé z nás udělali otroky za pár drobných a platí nám polovinu toho co svým lidem, jsem byl nucen změnit profesi a šel pomáhat seniorům a postiženým ,těm co na mne nebudou profitovat tak jako zaměstnavatel nějaké firmy.
Nyní důvod,proč chci vstoupit.
Jsem zastáncem přímé demokracie a jistě víte ,kdo je skupina lidí z SK-DE.Ano tito lidé prosazují myšlenkový proud přímého volení lidí ze svého blízkého okolí.Znám je osobně účastnil jsem se jejich demonstrací i té ,která byla násilně potlačena na politickou objednávku 17.11.2012. Tito lidé chtějí a volají po změně volebního zákona ,ale nedostává se jim slyšení a úspěchu ho změnit z ulice.Nechtějí kandidovat za žádnou politickou stranu ,ba naopak nejraději by je všechny zrušili, ale neuvědomují si,že změnu volebního zákona lze provést teprve po té ,co se dostane někdo s jejich myšlením do politických pozic,kde bude změnu navrhovat a podporovat. Po zjištění,že se nedomohu u nás spravedlnosti jinou cestou než vstupem do politické strany a změnou systému zevnitř, jsem připraven vstoupit a hájit nejen svobodu, ale také dobré myšlenky a pomoc našemu špatnému systému ho radikálně změnit pro dobro všech a ne jen těch vyvolených.Udělám pro to vše ,co bude v mých možnostech a silách.Možná jsem to měl udělat již dříve ,ale osobní problémy mi to nedovolili.Tyto problémy jsem již zdárně vyřešil, nyní je čas pomoci ostatním, nám všem a hlavně budoucím generacím.Chci ,aby na nás mohli být hrdí ,tak jako jsme my na naše předky.
Jen pro info:přidal jsem se ke skupině Anonymous již před třemi lety a aktivně se každý den podílím na Facebooku o důležité informace zamlčované cenzurovanými médii .Sdílím je veřejně do všech a ze všech zemí naší planety a již jsem dávno propojen s členy Pirátské strany a nikdy jsem do žádné politické strany vstoupit nechtěl ,ale jinak změnu u nás nejde provést. https://www.facebook.com/karelmn?ref=tn_tnmn
Tito uživatelé poděkovali autorovi mazankarel za příspěvky (celkem 4):
Josef.Ulehla, Roman.Kucera, Ondrej.Knotek, Petr.Tresnak
Uživatelský avatar
Roman.Glaser
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 99
Registrován: 04 bře 2011, 16:05
Profese: Sociální pracovník
Bydliště:
Dal poděkování: 213 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Re: Karel Mazan

Příspěvek od Roman.Glaser »

Ahoj,
díky za důvěru a za (skoro) nalodění na palubu! Máme radost.
O Tvém přijetí se rozhodne na nejbližším setkání předsednictva Karlovarskéh kraje, tedy na krajském zasedání. O termínu a místě jeho konání se dozvíš na fóru Karlovarského kraje (krajske-forum-karlovarsky-kraj-f412/). Členskou přihlášku si můžeš vytisknout tady: http://www.pirati.cz//ao/sablony/start? ... _prihlaska (jestli nemáš přístup k tiskárně, nějaký snad budou vytištěný na místě).
Na setkání probereme další postup, do tý doby mě mne můžeš kontakovat telefonicky na č. 730657235 nebo mejlem na roman.glsr@gmail.com.

Hezký den,

Roman Glaser.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Glaser za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Petr.Tresnak, Barbora.Hradecna
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“