Ondřej Knotek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Ondrej.Knotek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 111
Registrován: 27 říj 2012, 17:33
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Ondřej Knotek

Příspěvek od Ondrej.Knotek »

Dobrý den, jmenuji se Ondřej Knotek, pocházím z Mariánských Lázní, kde i v současné době žiji. Vystudoval jsem chemické inženýrství na VŠCHT, pracoval jsem ve státní správě. Nyní pracuji třetím rokem jako kvalitář v průmyslové výrobě. Nespokojenost se současným stavem v naší společnosti a netransparentnost takřka veškerých státních institucí mne přivedla k pirátské straně. Mám zájem se angažovat především v komunální sféře, v našich Mariánských Lázních, kde je současná situace v městském zastupitelstvu i radě města neúnosná. Rád bych pomohl založit místní sdružení v M.L.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvky (celkem 8):
Vaclav.Malek, Josef.Ulehla, Roman.Kucera, Petr.Tresnak, Adam.Zabransky, Lukas.Jadlovsky, Lukas.Findeis, Roman.Glaser
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Ondřej Knotek

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Skvělý. Vítej na palubě.

Založení mariánskolázeňského sdružení je na spadnutí.

Další plánovaná akce krajského sdružení je Ostrov. M club. U Nemocnice 1209. Sobota 19.1.2013 v 18:00. Z Mariánek skoro určitě někdo pojede autem. Takže nejpozději tam doraž, prosím, s vyplněnou příhláškou.

Taky mi, prosím, pošli buď SZ, nebo mejlem, nebo esemeskou na sebe mejl a telefon. Moje jsou josef.ulehla@pirati.cz a 733618959.

Kdybys potřeboval jakoukoliv další radu nebo pomoc, bez obav se ozvi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Vaclav.Malek
Ondrej.Knotek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 111
Registrován: 27 říj 2012, 17:33
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Ondřej Knotek

Příspěvek od Ondrej.Knotek »

Zdravím a děkuji. Jsem v kontaktu s Petrem, vyplněnou přihlášku jsem již předal. Do Ostrova bych měl dorazit.
Ondra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Vaclav.Malek, V__
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Knotek

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Členství odhlasováno zde: krajske-predsednictvo-karlovarsky-kraj- ... 14870.html
Členský příspěvek zaplacen 4.2.2013

Vítej na palubě :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“