Miriam Slováková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
miriam.slovakova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 05 led 2021, 10:01
Dostal poděkování: 4 poděkování

Miriam Slováková

Příspěvek od miriam.slovakova »

Dobrý den,

jmenuji se Miriam Slováková, je mi 26 let. Vystudovala jsem obor Hotelnictví a cestovní ruch v Havlíčkově Brodě.

Obor hotelnictví jsem vystudovala protože - vyrostla jsem na hotelu, který provozoval otec, a vařila zde moje babička,
- a protože práce s lidmi v pohostinství mě velmi baví a naplňuje.

Tři roky jsem žila v Řecku, konkrétně ostrov Rhodes, kde jsem pracovala ve 4* hotelu.
Po příletu do zpět do ČR jsem si udělala ještě jeden rok volno a vydala se do Anglie jako au pair. Poznala jsem díky tomu lidi, které jsou odlišné barvou pleti, mentalitou, politickými názory i jinou orientací - LGBT.
Díky tomu jsem velmi otevřená a hned neházím lidi do jednoho pytle - naopak, když je někdo jiné národnosti, má barevné vlasy, hodně tetování - neposmívám se, ba naopak, jsem ráda, že tento člověk se objevil v mém životě.

Po roce v Anglii jsem se zpět do Čech vrátila a začala jsem s otcem podnikat. Otec již stihl během toho vybudovat síť 5 hospod a restaurací.

Pirátům velmi fandím, a pamatuji si, když jsem jezdívala do školy šalinou, viděla jsem propagační letáky a nálepky této strany. Už tehdy se mi líbila, protože byla jiná než ostatní - rebelská.

Koronavirová krize mě donutila trošku více přemýšlet, co mohu jako mladý člověk pro naši republiku a hlavně pro hospodské, restauratéry a hoteliéry udělat. Vláda na nás úplně zapomněla a já bych jim to chtěla připomenout.
Celá tahle doba je divná a těžká, ale není fér aby se zavírali pořád Ti stejní - hospodští. Chtěla bych, abychom byli konečně nějakým způsobem vyslechnuti, aby nám vláda opravdu pomohla v této těžké době, abychom se měli na koho spolehnout.

Již jsem se zaregistrovala do NALODĚNÍ, mám ověřovací kód, mám vyplněnou přihlášku, nevím ale, kam ji mám poslat.

Přeji hezký den,

Slováková Miriam
Tito uživatelé poděkovali autorovi miriam.slovakova za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Patrik.Dolezal, Zbynek.Janoska, Tomas.Kolacny
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 336
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování

Re: Miriam Slováková

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Ahoj Miriam,

jsem moc ráda, že jsi našla cestu k Pirátům a vlastně i na Fórum :)

Koukala jsem, že jsi i v Nalodění, díky čemuž tě bude kontaktovat (možná už kontaktovala) kolegyně a pošle ti informace k online schůzce, kterou pořádáme v úterý od 18 hodin. Pokud bys to stíhala ještě dnes, tak se stačí přihlásit na Jitsi. Ale chápu, že je to dost na rychlo. V Nalodění si taky můžeš přihlásit odběry newsletterů, ať už našeho krajského nebo i celostátu či nějakého tématu, které tě zajímá.

Všechny krajské schůze najedeš v tomto vlákně nebo v pirátském kalendáři. V současnosti děláme setkání online a těšíme se, až se všichni konečně potkáme.

Jinak pokud by tě zajímalo nějaké konkrétní téma, zkus si projít náš seznam KETů (krajské expertní týmy). Jedná se o odborné, tematicky uspořádané pracovní skupiny, které se podílí na programu, i podpoře a informačním backgroundu našich zastupitelů a lidí v komisích a výborech. Pokud by tě nějaký zaujal, klidně se představ v příslušném vlákně a taky se nám ozvi se a my tě propojíme s garantem příslušného KETu.

Tady ještě připojuji odkaz na stanovy a dlouhodobý program.

Kdyby bylo cokoliv nejasného, piš a volej, ráda pomůžu.

Vendy
vendula.svobodova@pirati.cz, 778 111 453
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“