Sebastián Raphael Čimbora

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Gabriel
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 24 dub 2018, 22:17
Profese: student antropologie
Bydliště: Tvrdého 8
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Sebastián Raphael Čimbora

Příspěvek od Gabriel »

Ahoj lidi,

jmenuji Sebastián Raphael Čimbora, jsem z Dětmarovic (okolí Ostravy) a vystudoval jsem fyzickou antropologii na PřF MUNI. Ztratil jsem o svém minulém oboru iluze a začal studovat Práva. Mám už skoro 24 let. Již dlouho se zajímám o politické dění, Piráty jsem opakovaně volil a mé zapojení do strany tedy shledávám jako logický další krok. Pirátský program a myšlenky jsou mi ze všech ostatních stran nejblíže, a proto bych se rád, pokud budu moct, dále zapojil do fungování strany a zjistil o tom něco více. Pokud mám čas, jakože nemám, dovolím si jít na schůzi debatního spolku.

Díky
Sebastián Čimbora
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriel za příspěvky (celkem 2):
Vendula.Svobodova, Lukas.Dolezal
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 333
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Sebastián Raphael Čimbora

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Gabriel píše: 23 říj 2019, 17:29 Ahoj lidi,

jmenuji Sebastián Raphael Čimbora, jsem z Dětmarovic (okolí Ostravy) a vystudoval jsem fyzickou antropologii na PřF MUNI. Ztratil jsem o svém minulém oboru iluze a začal studovat Práva. Mám už skoro 24 let. Již dlouho se zajímám o politické dění, Piráty jsem opakovaně volil a mé zapojení do strany tedy shledávám jako logický další krok. Pirátský program a myšlenky jsou mi ze všech ostatních stran nejblíže, a proto bych se rád, pokud budu moct, dále zapojil do fungování strany a zjistil o tom něco více. Pokud mám čas, jakože nemám, dovolím si jít na schůzi debatního spolku.

Díky
Sebastián Čimbora
Ahoj Sebastiáne :)
Tím, že už jsi byl na schůzi, není potřeba ti posílat všechny úvodní informace. Kontakty na nás taky máš, takže jsi do dění zapojený. O akcích 28.-29.10. (https://www.facebook.com/events/778251789271286/) jsem ti taky psala, tak jak bys našel chvilku, zastav se za námi, třeba jen na pokec.

Jinak info o Sebastiánovi, které zatajil je, že už pomáhal s akcí Prolomit sucho a vlastně se zapojí i do Prolomit sucho II, dále pak už prošel grilováním na schůzi, takže má pěkně našlápnuto rozšířit naše řady! :)

Za mě asi vše!

Měj se krásně

Vendy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Svobodova za příspěvky (celkem 2):
Gabriel, Lukas.Dolezal
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“