Kristýna Dvořáková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym16617
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2018, 16:04
Profese: zdravotní sestra
Dostal poděkování: 3 poděkování

Kristýna Dvořáková

Příspěvek od anonym16617 »

Dobrý den, Piráti!

ráda bych se Vám touto cestou představila a projevila zájem patřit k Vám na palubu. Politická stiuace naší země mě znepokojuje a nechci být jen tou, která nečinně přihlíží. Ráda bych se tedy zapojila do dění a přidala ruku k dílu s cílem dosažení lepších zítřků. S Pirátkou stranou už delší dobu sympatizuji a její cíle a programy mi jsou blízké.

Jsem rozená Brňačka, je mi 28 let. Vystudovala jsem VŠ zdravotnického směru (porodní asistence), v průběhu praxe jsem prošla 3 různé nemocnice. Po ukončení studií jsem měla tu "čest" nastoupit do brněnské nemocnice, kde jsem nevěřila vlastním očím, co se vlastně ve zdravotnictví děje. Ve studiích jsem pokračovala distančně - obor management ve zdravotnictví, současně jsem sbírala další zkušenosti v českém zdravotnictví. Nyní pracuji na pozici zdravotní sestra. A zdravotní péče je jednou z oblastí, které bych se ráda věnovala. Mám pocit, že často o důležitých věcech rozhodují lidé, kteří nemají v dané oblasti zkušenosti a pak to vypadá, tak jak to vypadá.

Mezi mé zájmy patří sport, cestování, nauka cizích jazyků (angličtina, španělština, němčina).

Děkuji Vám za Váš čas!
Pěkný večer :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym16617 za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Ulip, Maria.Vasickova, Tomas.Gottwald
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2697 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kristýna Dvořáková

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Ahoj Kristýno,

díky za Tvoje představení se zde na fóru a zájem o vstup do našich řad. Budeme rádi, když se nám přijdeš představit na některou z brněnských nebo krajských schůzí.

Harmonogram schůzí MS Brno najdeš tady. Probíhají vždy od 18 hodin v Pirate Space Brno na Údolní 37 (vchod ze zahrádky restaurace Zahrada Ambrosia). Nejbližší je naplánována na 23. 10.
Následující den (tedy 24. 10.) pak proběhne schůze krajského sdružení. Ta se bude konat od 18h v Sále B. Bakaly. Harmonogram krajských schůzí pak najdeš tady.

Pokud budeš mít čas, rádi Tě uvidíme. :)

Dál je důležité zmínit, že jsi tímto představením projevila zájem o členství v našem jihomoravském krajském sdružení. Pokud budeš mít zájem o členství i v brněnském místním sdružení, zkopíruj prosím svoje představení i do tohoto fóra.

Tady najdeš odkaz na zásady přijímání nových členů, které platí v našem krajském sdružení. Je dobré se s nimi seznámit, abys věděla, co Tě před přijetím čeká.

No a poslední věc: tady posílám odkazy na stanovy a dlouhodobý program. Je důležité si je pročíst (u stanov zejména čl. 2) než se nám přijdeš osobně představit na schůzi. :)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!

Petr

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

anonym16617
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2018, 16:04
Profese: zdravotní sestra
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Kristýna Dvořáková

Příspěvek od anonym16617 »

Moc děkuji za informace :)
Určitě si vše přečtu a naplánuji osobní představení.

Děkuji :)

K.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“