zájemkyně o dění na palubě

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Dagmar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2018, 11:55
Profese: reklama a marketing, copywriting
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zájemkyně o dění na palubě

Příspěvek od Dagmar »

Ahoj,

jsem www.dagmarkneslova.cz. Na volbách posledních let mě děsí, jak moc je ovlivňuje marketing a PR. U Pirátů se mi líbí, že nejdou v tomto trendu hlavou proti zdi, snaží se - umí komunikovat s takovými voliči, jací jsou tady a teď. Ale jejich obsah ani cíle, na rozdíl od ostatních, co ve volbách uspěli, není bullshit. Směr současné politiky obecně se ubírá k popírání pro mě základních hodnot a zesiluje extremistické ladění. Jsem aktivní člověk, pokud se mi v mém životě kdykoli cokoli nelíbilo, měním to - nechci být v práci či vztazích, které nefungují. Nyní je pro mě zásadním vztahem, který nefunguje, vztah s vlastní zemí. Podle toho, že se mi obecně spíš daří - pracuju v reklamě a marketingu jako OSVČ, děcka se mají fajn, složenky máme zaplacené a jedem sem tam i na dovolenou :) asi něco v oboru umím. Svoji zkušenost s tím, jak lidem srozumitelně vysvětlit obsah, jak na ně působit, mám. Nyní hledám lidi, kteří mají podobný cíl - aby ten směr, proč na ně působit a kam je vést, nebyla past. Aby tím cílem byly férové a dobré podmínky k životu. V tomto chci pomoct.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dagmar za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Nevrkla, V__
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: zájemkyně o dění na palubě

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Dášo,
díky za představení. Předpokládám, že si dostala e-mail s informacemi, kdy se s námi můžeš potkat, tak doufám, že se za námi co nejdříve podíváš :). Líbí se mi tvoje motivace, zkušenosti a skill z marketingu, který by byl určitě přínosem (brzy se třeba bude oživovat krajský mediální odbor a bylo by super, kdyby ses chtěla zapojit). Rád bych se ještě zeptal z kterého města jsi? A co konkrétně tě v naší zemi štve nejvíce?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mucka za příspěvek:
V__
Dagmar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2018, 11:55
Profese: reklama a marketing, copywriting
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zájemkyně o dění na palubě

Příspěvek od Dagmar »

Ahoj, 6.3. nedávám :( ale předpokládám, že tady budu mít přehled s trochu větším předstihem. Pokud jde o odbor - piš, volej klidně přímo, ano. Jsem ze Židlochovic. Nejvíc - viz třeba https://www.facebook.com/panjaros co napsal o posledních pár hodinách... (tedy neštve mě Jaroš, jen že je zbytečný to psát taky)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dagmar za příspěvky (celkem 2):
Jan.Mucka, V__
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“