[Přijat] Filip Vítek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Filip.Vitek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 116
Registrován: 07 úno 2018, 21:23
Profese: lektor a expediční průvodce
Bydliště: Kunice 63, okres Blansko
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[Přijat] Filip Vítek

Příspěvek od Filip.Vitek »

Ahoj všem Pirátkám a Pirátům!

V neděli 28.1. 2018 jsem se ráno probudil a řekl si, že takto už to dál nejde. V žádné straně jsem nikdy nebyl, ale kdybych se nezapojil nyní, musel bych se stydět. Taky cítím, že sám už mnoho nezmůžu, ve skupině jsou možnosti větší.

Chtěl bych se zapojit s vámi na palubě, a tak se rád představím…

Je mi 37 let, před pár měsíci jsme se se ženou a dvouletým synkem přestěhovali z Brna do domku v Kunicích, okres Blansko. Poledních třináct let se živím jako lektor. Přednáším ve firmách ČR a SR, pro veřejnost, pro studenty, na školách. Především témata Kmenové vůdcovství, Hodnoty, Talenty, Pozitivní myšlení. Není to nic složitého, jen se snažím lidi přesvědčit, aby realizovali své silné stránky, znali své hodnoty, byli lídry alespoň sami pro sebe, trochu míň nadávali a víc se angažovali.

V roce 2012 jsem založil Nadační fond Lepší vyhlídky. Přednášeli jsme s kolegy na školách a celkově pro studenty bez nároku na honorář. Snažili jsme se mladé přimět, aby začali objevovat svoje talenty a byli “akční”. Odvedli jsme kus práce a v roce 2016 jsme projekt dočasně uložili k ledu.

Baví mě jezdit stopem, vlakem, chodit pěšky a jednou za rok se vypravím na tři týdny na nějakou expedici do světa.

Proč se ucházím o členství zrovna mezi Piráty? Svoboda, férové jednání, otevřenost a odvaha jsou pro mě silné hodnoty. A cítím je i u vás. Mám s Piráty dlouhodobě vysokou shodu ve volební kalkulačce a svému synovi říkám “piráte”, tak to byla jasná volba. :)

No a s čím můžu pomoci? Vím, že moje nejsilnější talenty jsou v oblasti přednášení lidem, prodeje informací, přesvědčování lidí, jejich aktivace. V prezentacích pro větší publikum se cítím jako doma, a tak mohu poskytnout tuto dovednost nebo jakékoliv ze svých “školicích” témat. V březnu půjdu na certifikaci do Barret Values Centre a následně budeme měřit “Hodnoty” v ČR - v jednotlivých krajích a městech. Jsou to zajímavá témata a mohla by se hodit pro rozvoj dalších Pirátů. Mám také třídenní řečnický kurz, který dám rád Pirátům k dispozici.

Díky mé práci se potkávám s hodně lidmi, takže samozřejmostí je šíření myšlenek a celková podpora.

Hodně mě zajímá rozvoj talentů u dětí, takže snad by to mohl být střípek ze školství, při škole jsem se na praxích hodně pohyboval mezi drogově závislou mládeží, ale myslím, že své téma bych teprve hledal.

Tož to je asi to, kde mohu poskytnout nejvíc energie v poměru čas/výkon. Rád se zapojím i jinak, jen když to nebude nic s administrativou. To by byl trest pro všechny. :)

To je vše a rád se potkám, odpovím, cokoliv!

Těším se!

filip
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Vitek za příspěvky (celkem 9):
Vit.Fux, Tomas.Gottwald, Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, Maria.Vasickova, kadan7of9, Jakub.Sobocik, Lukas.Dolezal, Michal.Svagerka

"Leader je dealerem naděje."

Filip Vítek
Člen KS Jihomoravský kraj
+420604202854
filip.vitek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Filip Vítek

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Ahoj Vítku,

dáme vědět až bude nejbližší schůze, do té doby možná objevíš v našem programu téma, ve kterém se najdeš ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
Filip.Vitek

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Filip.Vitek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 116
Registrován: 07 úno 2018, 21:23
Profese: lektor a expediční průvodce
Bydliště: Kunice 63, okres Blansko
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Vítek

Příspěvek od Filip.Vitek »

Vrhnu se na to ;)

Jen od 16.2. do 7.3. jsem v Mongolsku, tak snad to vyjde dobře...

díky

filip

"Leader je dealerem naděje."

Filip Vítek
Člen KS Jihomoravský kraj
+420604202854
filip.vitek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2332
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 3977 poděkování
Dostal poděkování: 3001 poděkování

Re: Filip Vítek

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Filipa jsem měl čest poznat jako velmi aktivního dobrovolníka v kampani před krajskými volbami. Špica borec 👍.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvek:
Filip.Vitek

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 318
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: [Přijat] Filip Vítek

Příspěvek od Adam.Vyplel »

Filip Vítek byl přijat na základě hlasování 15.10.
Uživatelský avatar
Filip.Vitek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 116
Registrován: 07 úno 2018, 21:23
Profese: lektor a expediční průvodce
Bydliště: Kunice 63, okres Blansko
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Přijat] Filip Vítek

Příspěvek od Filip.Vitek »

Adam.Vyplel píše: 15 říj 2020, 18:51 Filip Vítek byl přijat na základě hlasování 15.10.
Tož dík. Já se těším! :)
f

"Leader je dealerem naděje."

Filip Vítek
Člen KS Jihomoravský kraj
+420604202854
filip.vitek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 318
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: [Přijat] Filip Vítek

Příspěvek od Adam.Vyplel »

Gratuluji a zamykám.
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“