Renata Ludwigová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
reluga
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2017, 13:20
Profese: zdravotní sestra
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Renata Ludwigová

Příspěvek od reluga »

Pracuji jako zdravotní sestra 25 let v ordinaci dětské lékařky v Rosicích, kde žiji a odsud i pocházím. Díky své profesi trávím mnoho času mezi lidmi a snažím se pomáhat a být prospěšná.
Mám zájem o členství v Pirátech, protože volební program této strany nejlépe vyhovuje mým představám funkčního a spravedlivého státu. Proto jsem i ČSP volila do Poslanecké sněmovny.
Já jsem politicky aktivní - na komunální úrovni od r.2006, kdy jsme s kolegy založili nezávislé sdružení Rosice našima očima a kandidovali do zastupitelstva města. Byla jsem členkou Komise pro granty spolkům a organizacím 8 let. Také volenou členkou školské rady při ZŠ Rosice. Angažovala jsem se v petici proti prodeji Zimního stadionu, různých brigád - sázení stromů, úklid veřejného prostranství.
Nyní jsem členkou Finančního výboru, Kontrolního výboru, Výboru pro hospodaření s nemovitým majetkem města, Likvidační komise, Komise pro životní prostředí a donedávna členkou Bezpečnostní komise, která byla vedením města v září zrušena. Pro mě je politika hlavně služba pro veřejnost a vidím, jak je důležité aby se lidé s podobnými názory sdružovali a snažili se domluvit na konkrétním řešení a prosazovat je ve prospěch občanů města. Od září 2017 se účastním vzdělávacího programu pro zastupitele (i když v zastupitelstvu nejsem, doporučilo mi toto vedení města) v oblasti Dotačního managementu, Veřejných zakázek a Rozpočtového hospodaření obce. Po ukončení kurzu v červnu 2018, bych tedy měla být vzdělanější :geek: Zatím mám za sebou 1. třetinu a nelituji. Vím, že nic nevím...
Ráda bych kandidovala v komunálních volbách v Rosicích v r. 2018 do Zastupitelstva města. Dosud jsem nebyla členkou žádné politické strany, nevím tedy přesně, jak se do činnosti Pirátské strany zapojit, jsem však ochotná pracovat a s Vaší pomocí prosazovat volební program Pirátů zatím na komunální úrovni.

Děkuji a zdravím
Renata Ludwigová
Tito uživatelé poděkovali autorovi reluga za příspěvky (celkem 4):
Vit.Fux, Jiri.Ulip, Lukas.Dubec, Maria.Vasickova
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Renata Ludwigová

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Renato,

věřím že se budeme moct potkat na schůzi ve SPACE v Údolní 37, Brno, v 18 hod. ve středu 20.12.2017, případně na Celostátním fóru, jedinečná příležitost poznat se s většinou členů strany. Zde se nabízí také příležitost pro pomoc se zabezpečením hlídání v dětském koutku, který bude součástí. Pokud budeš moct, 6.-7.1. kterýkoliv den, dej mi vědět, domluvíme se.

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
reluga
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2017, 13:20
Profese: zdravotní sestra
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Renata Ludwigová

Příspěvek od reluga »

Zdravím a děkuji za odpověď Majko,
přijedu 20.12.2017 na Údolní, podívat se jak to u vás chodí. Mohu pomoci s hlídáním v dětském koutku v sobotu 6.1.2018, pokud bude potřeba i jinak.... A dále se můžeme domluvit.
Pěkný večer
Renata :P
Tito uživatelé poděkovali autorovi reluga za příspěvky (celkem 2):
Maria.Vasickova, Lukas.Dubec
Uživatelský avatar
dvaidx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 23 říj 2017, 11:09
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Renata Ludwigová

Příspěvek od dvaidx »

Ahoj Renato. Děkuju za tvou pomoc při organizaci CF 2018, především v dětském koutku a nejen tam :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi dvaidx za příspěvek:
reluga
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“