Roman Zajíček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym51780
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2012, 09:43
Profese: Student strojírenství
Dostal poděkování: 5 poděkování

Roman Zajíček

Příspěvek od anonym51780 »

Zdravím,
Jmenuji se Roman Zajíček. Mám vystudovanou strojní fakultu na VUT v Brně. Nyní pracuji jako konstruktér v globální výrobní společnosti.

Pirátskou stranu sleduji již drůhé volební období cca 8 let a po tu dobu jsem zaregistrován jako podporovatel. Pro vstup do strany jsem se rozhodl proto, že chci udělat spoň to minimum co je potřeba proto, aby v České Republice existovala nějaká politická kultura. Tedy chci se aspoň částečně zapojit do politiky i já. Nyní mám nulové osobní politické ambice.

Nejdůlezitejší je pro mě svoboda liberální přístup k problémům, svobodný trh minimální vliv státu na život lidí, minimální míra přerozdělování, dobrý záchraný sociální mechanismus. Jsem příznivcem integrace evropy. Myslím tedy, že v zásadě můj politický postoj je shodný s postojem Pirátské strany.

Osobně by jsem se mohl zapojit při organizaci ruzných akcí. Jinak nemám žádné speciální schopnosti ani vědomosti. Mám obecný zájem o politiku a tím. že se zapojím do strany, by se můj názor mohl vyspecifikovat. Pokud budu mít větší jistotu mohu pak ovlivnit lidi ve svém okolí.

Kdyžtak si rád více pohovořím na nějaké schůzi.
Roman
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym51780 za příspěvky (celkem 4):
Maria.Vasickova, Jiri.Ulip, Lukas.Dubec, Petr.Springinsfeld
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Roman Zajíček

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Romane,

pokud si registrován jako příznivec v JMK, tak si jistě dostal pozvánku na krajskou schůzi, která bude v úterý 21.11.2017 na Šelepce od 18 hod.

Hezký večer

Majka

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
anonym51780
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2012, 09:43
Profese: Student strojírenství
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Roman Zajíček

Příspěvek od anonym51780 »

Ahoj Majko,

mozna ano, mozna ne, urcite jsem necetl. Nicmene tuto schuzi nestiham, protoze jsem ve Francii. Nejdrive neco po 1.12. budu to ted sledovat. Na schuzi si nachystam vyplnenou prihlasku? Tesim se.

Roman
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym51780 za příspěvek:
Maria.Vasickova
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Roman Zajíček

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Romane, krom klasických místních a krajských schůzí, se nově zavedly také informační schůzky pro zájemce o členství (jedna z podmínek pro přijetí uchazeče za člena). Na další termín se můžeš hlásit zde :) : jihomoravsky-kraj-f83/vstupni-informacn ... 7-s10.html
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“