David Otoupalík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
dvaidx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 23 říj 2017, 11:09
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

David Otoupalík

Příspěvek od dvaidx »

Zdravím Pirátskou stranu. Rád bych využil této možnosti se představit a požádat tímto o členství v Pirátské straně. Jsem ze Střelic, kde jsem ve volebních obdobích 2006 (http://goo.gl/iq9abu) až 2014 (http://goo.gl/UQ7ZTp) působil jako zastupitel za ODS, z toho cca 7 let jako radní. V posledních komunálních volbách už jsem nekandidoval, z důvodu rozdílného názoru na otevřenost strany / obce / státu, přístupu k veřejným zakázkám, ale také prezentaci či působení ODS JMK. Nikdy jsem však neztratil zájem podílet se na posouvání věcí kupředu, což je jedním z motivů, proč píšu tento příspěvek. Zároveň jsem se k podpoře Pirátů přiznal před volbami na http://facebook.com/david.otoupalik, pár desítek hlasů snad získal (soudě dle reakcí okolí) a též se mi na základě předchozí politické zkušenosti ozvali lidé, kteří vás také podporují. Jedním z cílů, pokud to budete vnímat jako přínos, je snaha o sestavení kandidátky v obci, kde žiji, pro Komunální volby 2018. A to pod hlavičkou Pirátů, bude-li to "ještě" nebo "už" možné.

Mým cílem je Pirátům nabídnout některé z osobních zkušeností s komunální politikou, jak pozitivní, tak negativní a podílet se na rozvoji komunální základny. S tímto mám zkušenost z dřívějška, a rád bych ji dále posouval. Zároveň věřím, že v logice svého pracovního zařazení mohu nabídnout i profesní podporu, jakkoliv ji nechci přeceňovat.

Proč Piráti? Protože jsem přesvědčen, že aktuálně představují nejférovější platformu, která umožňuje členům, příznivcům, zájemcům, kritikům i odpůrcům, volnost ve vyjadřování, názorech a formování další vize nejen strany samé, ale i ČR a jednotlivých územních celků. Láká mě se na tom podílet. S programem, který Piráti reprezentují na celostátní úrovni jsem ztotožněn a vnímám jej jako zodpovědný. Mírně negativní názor mám na úrovni některých témat jako plošná legalizace "konopí" (nejsem proti, jen to není můj šálek kávy), či důchodové politice. Zde podotýkám, že vycházím z vámi zveřejněného programu v "krátké" PDF verzi, co máte na webu.

Něco málo o mě. Je mi 35 let, pracuji na pozici marketingového ředitele v obchodní firmě a mám některé další koníčky, jako např. Pivní karavan nebo Zbrojovku. Odtud se dobře znám s Markem Fišerem. Z dalších členů Pirátů jsem měl tu čest poznat Radka Holomčíka v rovině osobní schůzky někdy před volbami, nebo Krtka (když jsem pracoval na manažerské pozici v Netboxu). Zažil jsem i Ivoše Vašíčka, když pracoval jako ředitel v GiTy, kde jsem zastával vedoucí pozici. S ostatními se rád poznám v budoucnu.

Tímto si vás dovoluji požádat o zvážení mé žádosti a případně pozvání na Zasedání KF JmK 10/2017, tuto středu, či na termín jakýkoliv následující.
Tito uživatelé poděkovali autorovi dvaidx za příspěvky (celkem 6):
Lukas.Dubec, Jiri.Ulip, Maria.Vasickova, Jan.Zavadil, Vendula.Svobodova, Lukas.Hejduk
Uživatelský avatar
dvaidx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 23 říj 2017, 11:09
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: David Otoupalík

Příspěvek od dvaidx »

Po nějaké době se opět hlásím. Množí se nám v naší krásné obci takové dotazy, zda jsem tedy Pirátem či nikoliv, dokonce s krásnými letáčky vylepenými na obecní nástěnky s reklamou na toto fórum. Rád bych věc uvedl na pravou míru i pro ty z vás, kteří u nás ve Střelicích nebydlíte. Během setkávání s vámi, Piráty, jsem se seznámil s některými spoluobčany, se kterými jsme našli velkou shodu nad tématy v obci a také kulturními a jinými projekty, které v naší obci chceme podpořit nebo na kterých se chceme podílet. Protože mi přišlo, že více času si zaslouží tyto aktivity a lokální aktivity, postupem času zhmotněné ve Sdružení občanů Střeličník, z.s.. Přeji vám, brněnským i celostátním pirátům, aby se vám i nadále dařilo a abyste získali takové členy, kteří budou mít čas a zájem prosazovat vaši politiku.Tak třeba někdy na viděnou! Tímto žádám o stažení své žádosti o členství, sic i nadále vám vyjadřuji plnou podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi dvaidx za příspěvek:
Vendula.Svobodova
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 333
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: David Otoupalík

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Ahoj,

uzamknu tohle vlákno :) I tak díky za zájem a ať se Vám ve Střelicích daří.

Měj se krásně

Vendy
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“