David Šmigura

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
DavidSmigura
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 28 říj 2017, 20:54
Profese: xy
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

David Šmigura

Příspěvek od DavidSmigura »

Pěkný den všem Pirátům, prvně by jsem poděkoval kolegům Martinu Kostkovi z Pirátů za nasměrování k této možnosti vám napsat i o případné členství a představit se vám, díky ;) . Už nějaký čas sleduji vaši společnou snahu s panem Bartošem o prosazování volebního programu Pirátů, ano musím uznat pracujete neoblomě a jdete si za svým společným cílem tz. na čem se dohodnete. Ano i já se snažím ve svém životě pracovat odpovědně nejen pro svoji rodinu, ženu Andrejku, své dvě děti Juli a Elišku. Dá se říci, že nyní jsem jsem nezávislý člověk, který je na volné noze. Aktuálně se zdokonaluji tím, že si rozšiřuji řidič. průkaz o sk. D. Ano i nyní se snažím najít i práci v oblasti, kde by jsem se uplatnil ze svými zkušenostmi. Nicméně jsem nyní brigádně jako šofér kamionu v mezinárodní dopravě po Evropě. Nyní něco jako střídač kolegů při dovolené, i tak trochu instruktor mladšího kolegu a to vše u místní dopravní společnosti. Ale nyní se aktivně snažím uplatnit i v jiné práci, kdy by jsem byl více s rodinnou, jelikož už jsme na tvoření našeho rodinného rozpočtu opět 2 :) . Před naší společnou dobou, před mateřskou dovčou s Adi, jsem pracoval 7 let pro jednu větší zemědělsko - potravinářskou společnost RABBIT Tr. Štěpánov a.s. v Jevíčku jako obchodní zástupce, v době krize 2008 jsem společnost, která byla na pokraji kolapsu obchodně postavil na nohy, ale s frustrací jsem ji raději dobrovolně opustil. Měl jsem tu snahu v oboru potravinářství ještě snahu zkušenosti zúročit u konkurence výrobce uzeniny a distribuce potraviny spol. PEJSKAR - MADE GROUP a.s. jako obchodník, ale po roce jsem dobrovolně upustil od této snahy z důvodu tvrdého provizního řádu. Ano, toto je celkem mé působení v soukromé sféře, které panuje už cca 10 let. Tady došlo v tomto mezi-období i na členství v ODS od r. 2006 do r. 2011 ve Svitavském okrese. Členství ukončil, jelikož z důvodu, že jsem ztratil přesvědčení se ztotožňovat s směřováním ODS v oné době. Před dobou, kdy jsem nemohl byt členem jakékoliv strany, jsem pracoval jako celník ve stání službě a to na třech služebních místech. Ve Svitavách na mobilním dohledu, v Brně v celním řízení a prvně jako mladík na Rozvadově v celním řízení na obchodním zboží tz. na nákladním na importu do ČR. Blížíme k roku 98, no před touto dobou jsem byl na vojně 1 rok a před tím jsem měl tu zkušenost se účastnit jako student fajn školy v Holešově, jj, na střední Policejní škole. Tu jsem vystudoval, a podařilo se, jen v době ekonomického boomu jsem se raději zaměstnal a další studia odložil na neurčito. Tady by jsem vypíchl, že jsem na střední škole maturoval z dobrovolného předmětu Informatika a počítačová technika, s tím i spojená technika a korespondence, díky temu, musím poděkovat, že jsem se naučil psát 10. A musím i poděkovat, získal jsem i nějaký ten dobrý základ do té počítačové techniky :) ;) . V programu pirátu si všímám velké práce na digitalizaci a transparentnosti státní složek a to jak na vládní tak komunální sféře. Rád by jsem na tom všem podílel a pracoval na komunální úrovni ve Velkých Opatovicích i jako nezávislý kandidát. "Velké Opatovice", snad by jsem dal do uvozovek, je zase v uvozovkách "město" u nás na severu Jihomoravského kraje, jde o místo kdo dochází k velkému odlivu mladých lidí. Do budoucna by jsem byl rád žil s výborným pocitem, že jsem udělal vše proto, aby nejen naše skvělé, zdravé dcery měly možnost zůstat aktivně v jejich rodišti ;) . JJ píšete stručně se představit, četl jsem tu představení i dalších kolegů Pirátu a tak jsem se rozepsal, snad né moc ;). Když by se ještě někdo chtěl na něco zeptat, rád odpovím. Děkuju David Šmigura
Tito uživatelé poděkovali autorovi DavidSmigura za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Dubec, Maria.Vasickova, Jiri.Ulip
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: David Šmigura

Příspěvek od Jan.Mucka »

Zdravím Davide, bylo by fajn, kdyby ses za námi někdy osobně stavil, dobrou příležitostí je například informační schůzka pro zájemce o členství, kde se na další termín lze přihlašovat zde: jihomoravsky-kraj-f83/vstupni-informacn ... 7-s10.html
Vítán budeš také na jakékoliv schůzi místního či krajského sdružení, v případě jakýchkoliv dotazů mi neváhej napsat do SZ, popřípadě na jan.mucka@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“