Vladimír Vaškovits

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym39372
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 23 říj 2017, 12:17
Profese: Majitel Autodopravy
Bydliště: Hostěradice
Dostal poděkování: 7 poděkování

Vladimír Vaškovits

Příspěvek od anonym39372 »

Dobrý den,
rád bych se ucházel o Členství v Pirátské straně. Je mi 24 let vystudoval jsem střední školu ekonomickou. Momentálně se živím jako Finanční expert v jedné Brněnské nadnárodní společnosti. O pirátskou stranku se zajímám již delší dobu. Byl jsem I Vašim voličem právě proto, že si myslím že jsou Piráti ta strana, která přinese změnu do České Republíky. Z hlavních programových bodů jsem zejména pro legalizaci Marihuany pro lékařské použití a také pro posunutí státní správy (digitalizace) do 21. století. Z dalších bodů bych určitě uvítal změnu zákona 106. Jsem ochoten se účastnit náborů propagačních akcí, případně nějaké dobrovolné činnosti. Ve volném case se věnuji psaní blogů, trénování mladých dětí ve fotbale, zahradnictví a sadaření.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym39372 za příspěvek:
Lukas.Dubec
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Vladimír Vaškovits

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Ahoj (mezi Piráty si tykáme),
jakou změny zákona 106 máš na mysli? Kterým směrem?

Byl bys i pro legalizaci marihuany pro nelékařské užití anebo pro dekriminalizaci jakýchkoliv drog?

Znáš / četl jsi Pirátské dvanáctero, Demokratické minimum a Ohnisko? (a dokázal bys např. vlastními slovy popsat výhody libovolného z bodů v některém z těch dokumentů)?
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
anonym39372
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 23 říj 2017, 12:17
Profese: Majitel Autodopravy
Bydliště: Hostěradice
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Vladimír Vaškovits

Příspěvek od anonym39372 »

Ahoj takže abych odpověděl na otázky. Co se týče zákona 106, především mi jde o to aby všechny informace byly volně dostupné pro všechny, bez rozdílů a ideálně bezplatně. Co se týče marihuany jsem pro to aby se u nás zavedl stejný systém jako v holandsku. Samožejmě pokud se obchod s marihuanou legalizuje a zdaní, plynou z toho zisky pro stát a né male. Co se týče ostatních drog jsem pro to aby byly regulovány nejsem si jist zda uplně dekriminalizovat všechny drogy, je potřeba zjistit jak jsou škodlivé pro člověka a jasně stanovit pravidla případného užívání.Toto by bylo určitě předmětem ještě další diskuze. Určitě jsem pro lepší osvětu obyvatelstva, protože většina má informace z minulého století. Z pirátského dvanáctera jsem zcela pro bod 6 kdy internet byl studnicí vědomostí a nikdo se o něj před několika lety nezajímal. V současné době mi přijde že státní instituce se pokouší zneužít moc nad tímto sektorem a nařizovat pravidla proti lidem a svobodnému užívání internetu. U demokratického minima bod 3. kdy podporuji návrhy se kterými souhlasím ne že se rozhoduji na základě nějakýho zájmu soukromé společnosti nebo jiné politické strany (uplatky). Protože se snažím prosadit zájmy pro celou společnost v souladu s rozhodnutím strany a ne jen pro jednotlivce nebo seskupení. U posledního bodu, všichni co sledují trochu IT ví o torrentech a piratebay. Můj soukromý názor je ten že pokud jednou něco je na internetu je to informace která je bezplatně dostupná pro všechny bez nějakých následných postihů. Všechny tady tyto body jsou určitě tématem na delší diskuzi, ale pokusil jsem se shrnout to nejzásadnější případně to co mě v tuto chvíli napadlo jako podstatné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym39372 za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Maria.Vasickova
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Vladimír Vaškovits

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Vladimíre, určitě dostaneš informaci o konání krajské schůze, kde se můžeš přijít představit osobně.

Majka

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“